Загружается, подождите...

Ехінацея гексал (Echinacea hexal)


основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина від коричневого дочервонувато-коричневого кольору;

склад: 100 мл рідини містять 75,6 мл соку свіжої квітучоїтрави ехінацеї пурпурової;допоміжні речовини: етанол 22%.

Форма випуску. Рідина для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Імуностимулятори. Цитокіни таімуномодулятори. Код АТС L03А Х14**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Ехінацея Гексал®підвищує фагоцитарну активність нейтрофілів і макрофагів, стимулює активність інтерлейкінів.Комплекс діючих речовин індукує трансформацію В-лімфоцитів у плазматичніклітини, покращує функції Т-хелперів. Поліпшує обмінні процеси, особливо упечінці та нирках.Фармакокінетика.Не досліджена.

Показання для застосування. Підтримуюча терапія при частих рецидивуючихінфекційних захворюваннях органів дихання та сечових шляхів. Підвищенняефективності захисних властивостей організму. Профілактика та лікування гострихреспіраторних захворювань.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям після 12 роківзастосовувати по 2,75 мл (½ мірної скляночки) розчину 3 - 4 рази надобу. Тривалість застосування не повинна перевищувати 8 тижнів.

Побічна дія. Зустрічається дуже рідко. Можливі алергічніреакції, диспептичні явища, підвищена збудливість нервової системи.

Протипоказання. Препарат Ехінацея Гексал® нерекомендується застосовувати пацієнтам з відомою підвищеною чутливістю додіючої речовини або інших складових частин препарату, а також при туберкульозі,лейкозах, колагенозах, розсіяному склерозі, СНІДі, аутоімунних захворюваннях.

Передозування. Нині відомо єдине посилання у спеціальнійлітературі на розвиток реакцій підвищеної чутливості (у вигляді алергічнихшкірних реакцій) щодо вживання препарату, який містить сік ехінацеї пурпурної.

Особливості застосування. Оскільки застосуванняпрепарату у лікуванні дітей остаточно не вивчене, не рекомендується призначатиЕхінацею Гексал® дітям до 12 років.Пацієнти, які мають хвороби печінки або пристрастьдо алкоголю, повинні знати, що препарат Ехінацея Гексал® містить 22%етанолу. Кількість етанолу в одній дозі на прийом препарату відповідає однійчайній ложці вина.Інформації щодо негативного впливу препаратуЕхінацея Гексал® на організм вагітної жінки та в період годуваннягруддю не існує.Вплив препарату наздатність керувати транспортними засобами та працювати з потенційнонебезпечними механічними пристроями.У періодлікування препаратом слід утримуватися від керування транспортними засобами тавиконання іншої роботи, яка потребує підвищеної уваги, швидких психічних ірухових реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома

.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей,захищеному від світла місці при кімнатній температурі (не вище 25°С).Термін придатності

- 5років.Відкритий флакончик слідвикористати протягом 4 тижнів.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z