Загружается, подождите...

Ехінацея-фаркос (Echinacea-farkos)


основні фізико-хімічнівластивості:прозорарідина червонувато-бурого кольору, зі специфічним запахом;

склад

: 1 флакон (пляшка) містить настойкиспиртової 50% кореневищ з коренями ехінацеї пурпурної (1 : 5) 50 мл, 100 мл, 200мл, 500 мл, 5 л;допоміжні речовини

: спирт етиловий 50 %.

Форма випуску. Настойка.

Фармакотерапевтична група. Імуностимулюючі засоби.Ехінацея. Код АТС L03AX07.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Імуномодулятор рослинногопоходження, сприяє підвищенню активності неспецифічних факторів захистуорганізму. Має імуностимулюючу та протизапальну дію. Полісахариди, що містятьсяу препараті ехінацеї, справляють вибірний регулюючий вплив на імунну систему,підвищують фагоцитарну активність нейтрофільних гранулоцитів і макрофагів,стимулюють синтез інтерферону. Імуномодулююча дія полісахаридів на імуннусистему підсилюється іншими активними компонентами, що входять до складупрепарату, – алкіламідами, фенольними сполуками, макро- і мікроелементами.Препарат також виявляєпротимікробну, противірусну, протиалергічну дії.Профілактичне застосуванняпрепарату знижує ймовірність виникнення і тяжкість перебігу застуднихзахворювань в осінньо-зимовий період.Фармакокінетика.Дослідження фармакокінетики препаратуЕХІНАЦЕЯ ФАРКОС

®не проводилося.Показаннядля застосування. Препарат застосовують дляпідвищення активності неспецифічних захисних реакцій організму при інфекціяхдихальних і сечових шляхів, що часто повторюються; для профілактики і лікуванняінфекційно-запальних захворювань носоглотки і порожнини рота, гострихреспіраторних вірусних інфекцій і грипу; допоміжний лікарський засіб притривалій антибіотикотерапії.

Спосіб застосування тадози. Угострій стадії захворювання дорослим і дітям старшим 12 років препаратпризначають внутрішньо, у початковій дозі 40 крапель, потім у перші два дніприймають по 20 крапель через кожні 1-2 години. У наступні дні продовжуютьлікування, приймаючи препарат по 20 крапель, 3 рази на добу.

Побічна дія. Препарат ЕХІНАЦЕЯ ФАРКОС

® добре переноситься. Дужерідко можуть спостерігатися реакції підвищеної чутливості у вигляді алергійнихреакцій.

Протипоказання. ЕХІНАЦЕЯ ФАРКОС

® протипоказана пригіперчутливості (алергійні реакції) до препарату, при лейкемії, захворюванняхсполучної тканини (колагенози), аутоімунних захворюваннях, розсіяному склерозі.Періоди вагітності та годуваннягруддю; вік до 12 років.

Передозування. Про передозуванняпрепарату не повідомлялося.

Особливості застосування. Для прояву позитивногоефекту препарат необхідно приймати не менше одного тижня.Помутніння настойки чи появапластівчастого осаду не впливає на ефективність препарату.Перед прийомом крапель флаконнеобхідно злегка струшувати.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Взаємодія ЕХІНАЦЕЇ ФАРКОС

® з іншими лікарськимипрепаратами не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати у прохолодному,захищеному від світла і недоступному для дітей місці. Термін зберігання – 2роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z