Загружается, подождите...

Екалін (Ecalin)


міжнародна та хімічна назви: econazole; 1-[2,4-дихлор-b-(n-хлорбензил]-імідазол;

основні фізико-хімічні властивості:одноріднийгомогенний крем білого кольору, майже без запаху;

склад: 1 г крему містить еконазолу нітрату0,01 г;допоміжні речовини: поліетиленгліколь, етиленглікольпальмітостеарат, лауроїл макрогольгліцериди, парафін рідкий,пропілпарабен, метилпарабен, вода очищена.

Форма випуску. Крем.

Фармакотерапевтична група. Протигрибкові препарати длямісцевого застосування. Код АТС D01A C03.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Екалін – протигрибковий препаратдля місцевого застосування. Він є похідним імідазолу. Має бактерицидну тафунгіцидну дію. Блокує синтез ергостеролу, що регулює проникність клітинноїстінки грибів.Активний щодо дерматофітів Trichophyton spp.,Microsporum spp., Epidermophyton spp., дріжджоподібних грибів роду Candidaspp., а також Malassezia furfur (Pitysporum orbiculare), що спричинюєвисівкоподібний лишай, і Corynebacterium minutissimum. Активний щодо деякихгрампозитивних бактерій (Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Nocardiaminutissima).Фармакокінетика. При нанесенні на шкіру еконазолпрактично не абсорбується у системний кровообіг. Активна речовинаконцентрується в епідермісі і дермі.

Показання для застосування. Мікози шкіри будь-якоїлокалізації, оніхомікоз, пароніхії, спричинені чутливими до препарату грибамита/або грибково-бактеріальною флорою.

Спосіб застосування та дози. Крем наносити 2 рази надобу тонким шаром на уражені ділянки шкіри і легко втирати.При мікозах стоп, кистей і тулуба процедурупроводять 1 раз на добу.При рецидивуючому лишаї процедуру проводять 2 разина добу (вранці і ввечері).Тривалість курсу лікування становить 2 - 4 тижні.Для профілактики рецидиву мікозу стоп лікування слідпродовжувати ще протягом 2 тижнів після зникнення клінічних симптомівзахворювання.

Побічна дія. У поодиноких випадках умісці застосування крему спостерігається печіння, свербіж, гіпопігментаціяшкіри, атрофія шкіри.

Протипоказання. Підвищена чутливість допохідних імідазолу.

Передозування. Повідомлень немає.

Особливості застосування. Пацієнта слід попередити,що у разі виникнення небажаних явищ на фоні застосування препарату необхіднопроконсультуватися з лікарем.При застосуванні крему слід запобігати потрапалянняйого в очі.За відсутності ефекту терапії у зазначені терміни(див. “Спосіб застосуваня та дози”) слід припинити лікування і уточнитидіагноз.Вплив на здатність керувати автотранспортом або іншиминебезпечними механізмами.Не встановлено впливу препарату на здатністькерувати автотранспортом або іншими небезпечними механізмами.Вагітність і період лактації.Препарат застосовується з обережністю, тільки увипадку начальної потреби або неефективності інших.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Лікарськавзаємодія препарату не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступномудля дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С.Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z