Загружается, подождите...

Драполен™ (Drapolene™)


основні фізико-хімічні властивості: однорідний рожевий крем;

склад: 1 г крему містить бензалконію хлориду 0,1 мг; цетриміду 2 мг; допоміжні речовини: білий м’який парафін, ланолін, спирт цетиловий,полавакс GP200, хлорокрезол, кармоїзин, вода очищена.

Форма випуску. Крем.

Фармакотерапевтична група. Антисептичніідезінфекційні засоби.Код АТС D08А J51.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Бензалконію хлорид і цетримід є дезинфекційними засобами групичетвертинного амонію, що мають типові властивості катіонних поверхнево-активнихречовин. Драполен пригнічує розвиток мікроорганізмів, які виробляють амоній ітаким чином спричиняють появу висипу. Механізм дії пов’язаний з антимікробнимефектом активних інгредієнтів, які вступають у неспецифічну взаємодію збактеріальною цитоплазматичною мембраною. Фармакокінетика.При застосуванні крему за визначеними показаннями цетримід ібензалконію хлорид не абсорбуються.

Показання для застосування.Профілактика та лікування пелюшкового дерматиту.Профілактика та лікування сечового дерматиту у дорослих.Для полегшення симптомів при незначних опіках, включаючи незначнісонячні опіки та обвітрюванні шкіри.

Спосіб застосування та дози.Немовлята: необхідно ретельно мити та висушувати шкіру під час кожноїзміни пелюшок. Крем Драполен потрібно наносити рівномірним шаром, приділяючиособливу увагу шкірним складкам. Дорослі: перед нанесенням крему Драполен необхідно ретельно вимити тависушити уражену ділянку (або ділянку застосування). Рекомендується наноситикрем рівномірно і застосовувати під час регулярного звичайного обробленняураженої ділянки.При незначних опіках, включаючи незначні сонячні опіки та обвітрюванняшкіри, крем наноситься за необхідності 4-5 разів на добу.

Побічна дія.В осіб, чутливих до одного або декількох компонентів Драполену, можутьвиникати алергічні реакції гіперчутливості у вигляді висипу на шкірі.

Протипоказання.Не рекомендується призначати Драполен немовлятам та дорослим привстановленій гіперчутливості до бензалконію хлориду, цетриміду або ланоліну.При підозрі на алергічну реакцію гіперчутливості препарат треба відмінити.

Передозування.Побічні явища при нанесенні надмірної кількості крему або йоговипадковому пероральному прийомі не спостерігалися. У разі випадкового прийомувнутрішньо проводиться симптоматичне лікування. Особливості застосування.Припинити застосування препарату при перших проявахалергічної реакції.Вагітність і лактаціяПри застосуванні за показаннями системна абсорбція окремих компонентіввідсутня, тому окремих застережень, пов’язаних з вагітністю та лактацією, неіснує.Вплив на здатність керувати автомобілем та іншимимеханізмамиНемає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Не відома.

Умови та термін зберігання.Зберігати при температурі нижче 25°С у місцях, недоступних для дітей. Термін придатності - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z