Загружается, подождите...

Краплі відгрипу др. тайсс (Dr.theiss grippe drops)


основні фізико-хімічні властивості: безбарвний, прозорийрозчин зі спиртовим смаком;

склад: 10 г (11 мл) комбінованогогомеопатичного розчину містять: аконіту (Aconitum) розв. D6 – 2 г, баптисіїкрасильної (Baptisia) розв. D4 – 2 г, сідачу пронизанолистого (Eupatoriumperfoliatum) розв. D4 – 2 г, заліза фосфорнокислого розв. D8 – 2 г, гельземіювічнозеленого (Gelsemium) розв. D6 – 2 г;допоміжні речовини: спирт етиловий.

Форма випуску. Розчин дляперорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний засіб.

Фармакологічні властивості. Має протизапальні,протиінфекційні та жарознижувальні властивості. В основі дії - стимуляціяімунної системи.

Показання для застосування. Грип, застудні захворюванняверхніх дихальних шляхів, що супроводжуються підвищенням температури, нежитем,кашлем, болем у горлі, охриплістю та болем у кінцівках.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям віком від12 років у гострий період слід приймати по 5-10 крапель кожні півгодини абогодину, але не більше 12 разів на добу; на другий, третій день захворювання –1-3 рази на добу по 5-10 крапель. Тривалість курсу лікування залежить від перебігузахворювання, але не повинна перевищувати 7 днів.Для підвищення ефективності дії рекомендуєтьсяпротягом 1 хвилини потримати краплі у роті нерозведеними. Можна також нанестикраплі на шматочок цукру, хліба або додати до ковтка води, якщо це допоможеутримати краплі в роті більш довший час.

Побічна дія. До цього часу про побічнідії препарату “Краплі від грипу Др.Тайсс” повідомлень не було.

Протипоказання. Краплі від грипу Др. Тайссне можна приймати у тих випадках, коли заборонено вживання алкоголю. Черезвміст спирту препарат не можна застосовувати при захворюваннях печінки, приепілепсії та ушкодженні мозку, у період вагітності та годування груддю. Про застосування цього препарату у лікуванні дітейпоки що немає достатнього досвіду, тому застосовувати препарат рекомендовано з12 років.

Передозування. Про випадки передозуванняне повідомлялося. Препарат містить 49% спирту. Прийом всього вмісту пляшечки(30 мл) відповідає прийому 11г алкоголю. У разі передозування терапіясимптоматична.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Покищо невідома.

Особливості застосування. При прийомі гомеопатичнихлікарських засобів може настати короткочасне погіршення існуючої недуги(первинне гомеопатичне погіршення), яке, як правило, змінюється покращаннямстану. Препарат містить спирт. Це слід враховувати прикеруванні механізмами та автомобілем.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатнійтемпературі в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 4 роки. Незастосовувати препарат після закінчення терміну придатності. Термін придатностіпісля розкриття флакона – 6 місяців.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z