Загружается, подождите...

Доппельгерцвітамін е форте (Doppelherzvitamin e forte)


хімічна назва: D-a- токоферолу ацетат (рослиннийвітамін Е);

основні фізико-хімічнівластивості: м’які желатинові капсули, які містять маслянисту рідину жовтогокольору, без запаху;

склад: 1 капсула Доппельгерц®Вітамін Е форте містить aльфа-токоферолу ацетату (вітаміну Е) - 200 МО;допоміжні речовини: олія соєва, желатин,гліцерин, 70 % розчин сорбітолу, вода очищена.

Форма випуску. Капсули форте.

Фармакотерапевтична група. Вітамін Е. АТС А11Н А03.

Фармакологічні властивості.Вітамін Е відноситься дожиророзчинних вітамінів. Він оказує антиоксидантну дію, сприяє нормалізаціїрівня ліпідів у плазмі крові, перешкоджає підвищеної проникності капілярів.Токоферол бере участь у тканинному диханні й інших процесах тканинногометаболізму. Вітамін Е необхідний для нормального розвитку і функціонуваннястатевих залоз.

Фармакокінетика.Вітамін Е швидко всмоктується втравному тракті, при цьому він потрапляє в кров і лімфу у форміліпопротеїнового комплексу. Інтенсивність резорбції залежить від дози: при дозіприйому 50 – 500 мг вона становить близько 70 %, а при дозі 1500 мг – близько55 %.Поглинений a-токоферол у незміненому стані абоокислений у a-токоферолову кислотувиводиться разом з калом. При переході в a-токоферолову кислоту вітамін виділяється із сечею увигляді лактону.

Показання для застосування.•Гіповітаміноз вітаміну Е;•у період одужання після перенесених захворювань, що протікали з пропаснимсиндромом;•високі фізичні навантаження;•літній вік;•вегетативні клімактеричні розлади;•дегенеративні і проліферативні зміни суглобів і зв'язкового апарата хребта;•у комплексній терапії серцево-судинних захворювань і атеросклерозу.

Спосіб застосування тадози.Профілактична доза для дорослих –щоденно по 1 капсулі під час або після їди, не розжовуючи та запиваючиневеликою кількістю рідини.Лікувальні дози – 1 - 3 капсули надобу за рекомендацією лікаря. Максимальна добова доза становить 600 МО.Тривалість лікування не обмежена.

Побічна дія.Алергічні реакції. При прийомівеликих доз, що становлять 800 мг і більше на добу можливі розладишлунково-кишкового тракту (діарея, біль в ділянці епігастрія).При тривалому застосуванні ВітамінуЕ в дозі 600 мг у день може відзначатися зниження концентрації гормонівщитовидної залози в сироватці крові.

Протипоказання.Підвищена чутливість до токоферолуабо інших складових частин препарату.Особливості застосування.Необхідно дотримувати обережністьпри застосуванні препарату в хворих з тяжким кардіосклерозом, ризиком емболії,при інфаркті міокарда і підвищеним ризиком розвитку тромбофлебіту.Застосування при вагітності і підчас лактаціїТокоферол переходить у материнськемолоко і у незначній кількості проникає через плаценту. Добова профілактичнадоза, що рекомендується, у ці періоди становить 15 – 30 мг. Накопичений дотепердосвід показує, що і при більш значних дозах негативного впливу на плід неспостерігається.Вплив на здатність керуватитранспортним засобом і використовувати механізмиНе впливає.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами.При одночасному прийомі зпрепаратами, які містять залізо, ефективність дії токоферолу знижується. Томупрепарати заліза рекомендується приймати через 8 – 12 годин перед або після прийомуДоппельгерц® Вітамін Е форте.Великі дози токоферолу можутьпідсилювати дію антагоністів вітаміну К.

Передозування.Досі не спостерігалось випадківтяжких і небезпечних для життя побічних ефектів, навіть в умовах екстремальногопередозування.

Умови та термін зберігання.Кімнатна температура. Захищати віддії світла. Термін зберігання - 4 роки.Не застосовувати препарат післязакінчення вказаного на упаковці терміну придатності.Лікарські засоби зберігатив недоступному для дітей місці!
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z