Загружается, подождите...

Доппельгерцвіталотонік (Doppelherzvitalotonik)


основні фізико-хімічні властивості: рідина світло-коричневогокольору, прозора, ароматна, з легким фруктовим присмаком; рН 3,8 – 4,8,щільність 1,020 – 1,035 г/мл;

склад: 100 мл Доппельгерц(R)Віталотоніку містять рідкого екстракту листя і квіток глоду 1,22 г, рідкогоекстракту листя меліси 0,84 г, рідкого екстракту шишок хмелю 0,84 г;допоміжні речовини: пропіленгліколь, гліцерин,сахарин натрій, натрію цикламат, ванілін, ароматизатор мандариновий, кислотасорбінова, вода очищена.

Форма випуску. Розчин для пероральногозастосування.

Фармакотерапевтична група. Тонізуючі засоби. Код АТСА13А.

Фармакологічні властивості.Комбінований препарат загальнотонізуючої дії.Препарати з листя і квіток глоду мають такі властивості: підвищуютькоронарний кровотік і перфузію міокарда, справляють позитивну інотропну ідромотропну дію, подовжують ефективний рефрактерний період міокарда, знижуютьпериферичний опір судин.Листя меліси застосовують при порушеннях сну і функціональнихшлунково-кишкових розладах. Лікарський засіб має слабкий седативний ефект ітому застосовується при станах напруженості, занепокоєння і дратівливості.Шишки хмелю застосовуються при подібних терапевтичних показаннях –легких психічних розладах і порушеннях сну.Обидва компоненти сприяють відновленню зниженої опірності до нервовихнавантажень. Крім того, вони сприятливо впливають на загальний стан організмупісля хвороби.Дія препарату є сукупною дією його компонентів, тому проведеннякінетичних спостережень не є можливим; усі разом компоненти не можуть бутипростежені за допомогою маркерів або біодосліджень.

Показання для застосування.Лікування легких серцево-судинних порушень функціонального характеру,підвищення опірності до нервових перенапружень і поліпшення загального станупісля перенесених захворювань.

Спосіб застосування та дози.Приймати по 20 мл, 3 рази на добу, до їди та перед сном.

Побічна дія.Як правило, препарат переноситься добре. Призастосуванні рекомендованих доз побічні ефекти не спостерігаються. Але вокремих випадках можливі алергічні реакції на компоненти препарату(почервоніння шкіри, свербіж), незначні розлади шлунково-кишкового тракту(нудота, пронос).

Протипоказання.Підвищена чутливість до компонентів препарату. Діти до 12 років.Вагітність і годування груддю. У зв’язку з відсутністю клінічних данихзастосування препарату не рекомендується.

Передозування.При дуже великих дозах глід може знижувати артеріальний тиск іспричиняти серцеву аритмію.При виникненні підвищеної чутливості до компонентів препарату проводятьдесенсибілізуючу терапію.

Особливості застосування.Препарат не містить ні алкоголю, ні цукру, ні вуглеводів. Тому йогоможуть застосовувати хворі на діабет, епілепсію, хронічний алкоголізм, зчерепномозковими травмами та захворюваннями печінки.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Даних немає.

Умови та термін зберігання.Зберігати у недоступному для дітей місці, притемпературі не вище 20 °С. Після відкриття флакона зберігати у прохолодномумісці. Термін зберігання - 5 років.Не застосовувати препарат після закінченнязазначеного на упаковці терміну придатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z