Загружается, подождите...

Доппельгерц женьшень aктив (Doppelherz ginseng activ)


основні фізико-хімічні властивості: рідина темно-коричневого кольору, ароматна,з присмаком женьшеню; рН 5,0 – 6,9, щільність 1,08 – 1,09 г/мл;

склад: 100 мл Доппельгерц(R) Женьшеню Активмістять рідкого екстракту коріння женьшеню 3,243 г, піридоксину гідрохлориду(вітамін В6) 6,49 мг, нікотинаміду 54 мг, кофеїну 22 мг;допоміжні речовини: настій ароматичний, цукор інвертований 70 %, мед,пропіленгліколь, натрію цитрату дигідрат, барвник цукровий Е150, вино лікерне,етанол 96 %.

Форма випуску. Розчин для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Тонізуючі засоби. Код АТС А13А.

Фармакологічні властивості.Комбінований препарат загальнотонізуючої дії. Комплекс біологічноактивних речовин женьшеню (сапоніни, ефірна і жирні олії, пектини, глікозиди)справляє стимулювальну і тонізуючу дію на ЦНС, збільшує споживання киснютканинами, підвищує розумову і фізичну працездатність, а також виявляєантидіуретичні властивості, чинить гонадотропну дію, незначно стимулюєкровотворення. Посилює неспецифічну резистентність організму.Піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) як кофермент береучасть у білковому обміні і синтезі нейромедіаторів.Нікотинамід (вітамін РР) бере участь у процесах тканинного дихання,жирового і вуглеводного обміну.Кофеїн справляє стимулювальну дію на ЦНС, головним чином на коруголовного мозку, дихальний і судиноруховий центри.Дія препарату є сукупною дією його компонентів, тому проведеннякінетичних спостережень не є можливим; усі разом компоненти не можуть бутипростежені за допомогою маркерів або біодосліджень.

Показання для застосування.• Як загальнозміцнюючий і тонізуючий засіб.• Астенії різного генезу.• Інтенсивна фізична і розумова діяльність.• Зниження опірності організму до стресових ситуацій і несприятливихвпливів навколишнього середовища.•Період реконвалесценції після перенесених захворювань.

Спосіб застосування та дози.Дорослим приймати по 15 мл, 2 рази на день, до їди, у першій половинідня.Курс лікування становить 35–40 днів. За необхідності курс лікуванняможна повторити через 2–3 тижні.

Побічна дія.Як правило, препарат переноситься добре. При застосуваннірекомендованих доз побічні ефекти не спостерігаються. Але в окремих випадкахможливі алергічні реакції на компоненти препарату (почервоніння шкіри,свербіж). У поодиноких випадках – головний біль, незначні розладишлунково-кишкового тракту (нудота, пронос).

Протипоказання.Підвищена чутливість до компонентів препарату.Гіпертензія, підвищена збудливість, безсоння, підвищена кровоточивість,захворювання печінки, алкоголізм, епілепсія, ушкодження мозку, вагітність ілактація, діти до 12 років.

Передозування.Досі не спостерігалося випадків передозування препарату. При виникненніпідвищеної чутливості до компонентів препарату проводять десенсибілізуючутерапію.

Особливості застосування.Препарат містить 16 об’ємних відсотків алкоголю. При дотриманнівказівок щодо дозування при кожному прийомі препарату в організм потрапляє до1,9 г алкоголю. Групу ризику становлять хворі на епілепсію, хронічнийалкоголізм, з черепномозковими травмами та захворюваннями печінки.Препарат містить алкоголь, тому йогозастосування у періоди вагітності і годування груддю протипоказано.Оскільки препарат містить алкоголь, можливий його вплив на здатність керуватиавтомобілем і використовувати механізми.Застереження для діабетиків15 мл препарату відповідають 0,3 хлібним одиницям.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.У зв'язку із наявністю упрепараті алкоголю дія інших лікарських засобів може послаблюватись абопосилюватися.

Умови та термін зберігання.Зберігати у недоступному для дітей місці, при кімнатній температурі.Термін зберігання - 3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення зазначеного на упаковцітерміну придатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z