Загружается, подождите...

Доппельгерц актив ревмагут (Doppelherz aktivrheumagut)


основні фізико-хімічні властивості: білі, довгастої форми таблетки, з гладкоюповерхнею і плівковим покриттям, з розподілювальною рискою з обох боків;

склад: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, міститьсухого екстракту кореня гарпагофітуму (Harpagophyti radix) (1,5-2,5 : 1) 600мг;допоміжні речовини: целюлоза порошкоподібна,целюлоза мікрокристалічна, гіпромелоза, лактози моногідрат, сахароза, натрійкрохмаль гліколят (тип A), кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат,титану діоксид Е171, кислота стеаринова.

Форма випуску. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при патологіїопорно-рухового апарату. Код АТС М09А X.

Фармакологічні властивості.Препарат рослинного походження. Має легкийпротизапальний і аналгетичний ефект. Дія препарату зумовлена результатомсукупної дії компонентів, що містяться в активній речовині: гірких іридоїдів ііридоїдних глікозидів, в основному гарпагозиду, гарпагіду, прокумбіну,тритерпенів, ефірної олії, гарпагохінону, флавоноїдів, фенолових глікозидів іін. У численних дослідженнях визначено, що дія комплексного екстракту більшефективна, ніж дія окремих компонентів. Вважається, що основну роль відіграютьгарпагозиди, хоча з повною визначеністю віднести зазначені ефекти препарату додії будь-якої відомої складової в даний час не представляється можливим.Протизапальний ефект спостерігався, зокрема, удослідженнях на тваринах при моделюванні підгострого процесу. У той же час пригострому процесі неодноразово отримували негативні результати.

Показання для застосування.Препарат показаний длясимптоматичного лікування больового синдрому легкої і середньої тяжкості призахворюваннях суглобів, а також для лікування дегенеративних захворюваньопорно-рухового апарату (напр., артрозів, болів у попереку) у складікомплексної терапії.

Спосіб застосування та дози.Дорослим і дітям старше 12 років препаратпризначають внутрішньо, по 1 таблетці, 2 рази на день, що відповідає 1200 мгсухого екстракту кореня гарпагофітуму (Harpagophyti radix) на добу. Таблетки ковтаютьцілими, після їди, запиваючи невеликою кількістю рідини.Лікування дегенеративних захворюваньпродовжується,як правило, тривалий час, щонайменше 2-3 місяці.Побічна дія.Загалом препарат переноситься добре. У поодинокихвипадках можуть мати місце легкі шлунково-кишкові розлади, а також шкірніалергічні реакції (почервоніння, свербіж).

Протипоказання.Доппельгерц® актив Ревмагут не слідзастосовувати при відомій підвищеній чутливості до будь-якого компонентапрепарату.Препарат не призначений для лікування дітей до 12років, оскільки клінічний досвід застосування в даній віковій групінедостатній.Не застосовувати Доппельгерц® активРевмагут при лікуванні пацієнтів з виразкою шлунка або дванадцятипалої кишки.

Передозування.Не повідомлялося.

Особливості застосування.Застосування при вагітності і під час лактаціїКлінічні дані щодо безпеки застосування Доппельгерц®актив Ревмагуту під час вагітності і годування груддю недостатні. Томупризначати препарат у ці періоди не рекомендується.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Дотепер не відома.

Умови та термін зберігання.Зберігати при температурі не вище 25 °С, унедоступному для дітей місці.Термін придатності– 5 років.Не застосовувати препарат після закінчення зазначеногона упаковці терміну придатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z