Загружается, подождите...

Доппельгерц активкардіовітал (Doppelherz aktivcardiovital)


основні фізико-хімічні властивості: двоопуклі коричневі з украпленнями, гладкі,з матовим блиском таблетки, вкриті плівковою оболонкою;

склад: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, міститьсухого екстракту листя і суцвіть глоду (4-7 : 1) 300 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлозапорошкоподібна, кремнію діоксид колоїдний безводний, коповідон, гліцериди,повідон, крохмаль кукурудзяний, кроскармелози натрієва сіль (тип A), тальк,магнію стеарат, шелак, натрію додецилсульфат, сополімер метакриловий кислоти-етилакрилату(1:1), макрогол 6000, полісорбат 80, диметикон, кислота сорбінова,макроголстеарат 400.

Форма випуску. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Інші кардіологічні препарати. Глікозидиглоду. Код АТС С01Е В04.

Фармакологічні властивості.Засіб рослинного походження. Екстракт із листя ісуцвіть глоду містить флавоноїди, органічні кислоти, тритерпенові і флавоновіглікозиди та ін.Діючі речовини глоду знижують збудливість ЦНС ісерцевого м’яза, сприяють підвищенню скоротливої і насосної функції останнього,поліпшенню коронарного і мозкового кровообігу, нормалізації серцевого ритму.Завдяки наявності тритерпенових сполук і флавоноїдів препарат виявляєспазмолітичну і гіпотензивну дію, вибірково розширюючи судини серця і головногомозку, сприяє нормалізації венозного тиску, поліпшує функції судинних стінок,відновлює електролітний баланс системи згортання крові, виказує антиоксидантнівластивості.

Показання для застосування.Початкова стадія серцевоїнедостатності, що виявляється такими симптомами, як швидка стомлюваність,задишка і тахікардія при звичайному і помірковано підвищеному фізичномунавантаженні.У складі комбінованоїтерапії при функціональних порушеннях діяльності серця, артеріальній гіпертензії,хронічній ішемічній хворобі серця, ангіоневрозах, миготливій аритмії,пароксизмальній тахікардії, атеросклерозі.

Спосіб застосування та дози.Дорослим препарат призначають внутрішньо, по 1таблетці, 2-3 рази на день, що відповідає 600-900 мг сухого екстракту листя ісуцвіть глоду на добу. Таблетки ковтають цілими, запиваючи невеликою кількістюрідини.Термін лікування визначається перебігом хвороби.Мінімальна тривалість лікування становить 6 тижнів. За відсутності змін уклінічних симптомах або при їх погіршенні протягом 6 тижнів лікування прийомпрепарату слід відмінити.Побічна дія.Загалом препарат переноситься добре. Про побічні діїпри рекомендованому дозуванні не повідомлялося, але, як і при лікуванні іншимипрепаратами глоду, у поодиноких випадках можливі сонливість, уповільненнясерцевого ритму.

Протипоказання.Доппельгерц® актив Кардіовітал не слідзастосовувати при відомій підвищеній чутливості до будь-якого компонентапрепарату.Препарат не призначений для лікування дітей до 12років, оскільки клінічний досвід застосування в даній віковій групінедостатній.

Передозування.Можливо виникнення брадикардії,що потребує відміни препарату.

Особливості застосування.Застосування при вагітності і під час лактаціїКлінічні дані щодо безпеки застосування препаратуДоппельгерц® актив Кардіовітал під час вагітності і годування груддювідсутні. Доклінічне вивчення препарату свідчить, що ризик при йогозастосуванні у ці періоди є дуже низьким. Проте під час вагітності і годуваннягруддю лікар завжди повинний ретельно виважувати очікувану користь лікуванняпрепаратом проти потенційного ризику.Вплив на здатність керувати автомобілем і працюватиз механізмамиЗа відсутності побічних дій препарат не впливає наздатність керувати автомобілем або виконувати роботу з механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Препарати глоду підсилюють дію хінідину,новокаїнаміду, серцевих глікозидів. Не рекомендується застосовувати препаратиглоду спільно із солями алкалоїдів через утворення осаду.

Умови та термін зберігання.Зберігати при температурі не вище 25 °С, унедоступному для дітей місці.Термін придатності– 3 роки.Не застосовувати препарат після закінченнязазначеного на упаковці терміну придатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z