Загружается, подождите...

Дістрептаза (Distreptaza)


основні фізико-хімічні властивості: супозиторії мають вигляд односторонньо загостреногоциліндра, конуса або торпеди масою 2 г ± 0,1 г, біло-кремового кольору;

склад:1 супозиторій містить стрептокінази 15000 МО, стрептодорнази 1250 МО;допоміжні речовини: парафінова олія, вітепсоль Н15.

Форма випуску. Супозиторії для ректального застосування.

Фармакотерапевтична група. Антитромботичні засоби. Ферменти. Код АТС B01AD.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Препарат містить дві активні субстанції: стрептокіназуі стрептодорназу. Стрептокіназа є активатором проензиму плазміногену, щоміститься в крові людини і під впливом стрептокінази перетворюється у плазмін,який має властивість розчиняти згустки крові.Стрептодорназа є ензимом, який має здатністьрозчиняти липкі маси нуклеопротеїнів, мертвих клітин або гною, не впливаючи прицьому на живі клітини і їх фізіологічні функції.Препарат полегшує доступ антибіотиків абохіміотерапевтичних засобів до вогнища запалення. Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання для застосування.Лікування хронічних запалень придатків,післяопераційних інфільтративних уражень органів малого тазу, запалень слизовоїоболонки матки, геморою при гострому та хронічному перебігу, параректальнихабсцесів і свищів з великим запальним інфільтратом, гнійних каудальних кіст.

Спосіб застосування та дози.Вийняти супозиторій із формочки блістера і ввести глибоко в прямукишку.Дозування залежить від виду та інтенсивності запального процесу.При тяжкому перебігу захворювання у дорослих:по 1 супозиторію 3 рази на добу протягом перших трьох днів;по 1 супозиторію 2 рази на добу протягом наступних трьох днів;по 1 супозиторію на добу протягом ще трьох наступних днів.При середньотяжкому та легкому перебігу захворювання у дорослих:по 1 супозиторію 2 рази на добу протягом перших трьох днів;по 1 супозиторію 1 раз на добу протягом наступних чотирьох днів,абопо 1 супозиторію 2 рази на добу протягом 2-х днів.У середньому на курс лікування використовується 8-18 супозиторіїв.Курс лікування триває в середньому 7-10 днів.

Побічна дія.Іноді можуть спостерігатися алергічні реакції, підвищення температуритіла, а також схильність до кровотеч.

Протипоказання.Препарат не повинен стикатися з покритою свіжим струпом раною або зі свіжимшвом, оскільки це може викликати розслаблення швів і, як наслідок, кровотечу зрани. Вагітність і лактація.

Передозування.Симптоми передозування невідомі.

Особливості застосування. Досвід застосування препарату у дітей відсутній. Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами тапрацювати з механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Посилює проникнення антибіотиків,хіміотерапевтичних препаратів у вогнище запалення.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 20С – 80С(в холодильнику), в недоступному для дітей місці. Не заморожувати.Термін придатності – 2 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, який зазначенона упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z