Загружается, подождите...

Дисоль (Disolum)


основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний із слабко лужноюреакцією сольовий водний розчин, осмолярність близько 250 мОсм/л;

склад: 100 мл розчину містять: натрію оцтовокислого 3-водного – 0,2 г, натріюхлориду - 0,6 г;допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Розчин для інфузій.

Фармакотерапевтична група. Розчини для корекції порушень електролітногобалансу. Електроліти. Код АТС В05В В01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Виявляє дезінтоксикаційну дію, підвищує діурез,покращує реологічні властивості крові.Фармакокінетика.Препарат недовго знаходиться в судинному руслі,швидко переходить в інтерстиціальний простір. Виводиться нирками, посилюючидіурез.

Показання для застосування. Засіб для корекції гіперкаліємії та їїнаслідків при дегідратації та інтоксикаціях організму, що виникають при різнихзахворюваннях (гостра дизентерія, харчова токсикоінфекція, холера Ель-Тор(Інаба) та ін.).

Спосіб застосування та дози. Вводять внутрішньовенно крапельно. Передзастосуванням розчин підігрівають до +36-380С. Вводять у кількостях,необхідних для відновлення об’єму рідини, втраченої з екскрементами, блювотнимимасами, сечею, потом. Баланс введеної та втраченої рідини визначається кожні 6годин. Після усунення гіперкаліємії подальша водно-сольова терапія проводитьсяпрепаратами Трисоль, Ацесоль або Хлосоль.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Загроза розвитку набряку мозку і легень.

Передозування. Не виявлено.

Особливості застосування. Препарат застосовують під контролем лабораторнихдосліджень електролітного балансу. З обережністю вводять хворим з порушеннямвидільної функції нирок.Досвіду застосування препарату у дітей та в період вагітності немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не вивчалась.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі.Заморожування препарату за умови зберігання герметичності пляшки не єпротипоказанням до використання. Незмочуваність внутрішньої поверхні пляшки неє протипоказанням до застосування препарату. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z