Загружается, подождите...

Дисфлатил (Disflatyl)


основні фізико-хімічні властивості: непрозора, білувата емульсія із запахомананаса;

склад: 1 мл препарату містить симетикону 40,0 мг;допоміжні речовини: бензойна кислота (Е 210), натріюбензоат (Е 211), натрію сахаринат, ароматична добавка (ананас), поліоксиетилена(2) стеарат, поліоксиетилена (20) стеарат, вода очищена.

Форма випуску. Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Засіб, що зменшує утворення і накопиченнягазу в шлунково-кишковому тракті. Код АТС V03 AX.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Симетикон – нетоксичнаповерхнево-активна речовина, отримана на основі кремнію, є піногасником. Вінусуває пухирці газу, що утворюються при метеоризмі, шляхом зміни їхповерхневого натягу. Газ, що утворюється при цьому, абсорбується і/абовидаляється природним шляхом.Фармакокінетика.Симетикон діє виключно наповерхні пухирців газу і не всмоктується слизовою оболонкою шлунково-кишковоготракту.

Показання для застосування. Симптоматичне лікування всіх типівнадмірного утворення і накопичення газу в шлунково-кишковому тракті: аерофагія,метеоризм, у тому числі в післяопераційний період.Підготовка хворих перед ендоскопічним,рентгенологічним та сонографічним дослідженням шлунка і/або кишечнику.

Спосіб застосування та дози. 1. Симптоматичне лікування.Для дорослих: 25–50 крапель, можна з невеликоюкількістю рідини, після кожного прийому їжі та перед сном.Для дітей: 6–15 років – 15–20 крапель, можна зневеликою кількістю рідини, після кожного прийому їжі та перед сном.Для новонароджених і дітей до 6 років: по 10–15крапель 2–3 рази на добу, під час або після їди.2. Підготовка дорослих перед дослідженнямшлунково-кишкового тракту.По 50 крапель 3–4 рази на добу протягом 2 попередніхднів, 50 крапель натщесерце вранці у день дослідження та 50 крапельбезпосередньо перед дослідженням.

Побічна дія. Оскільки симетикон у краплях Дисфлатил невсмоктується у шлунково-кишковому тракті і виводиться з організму у незміненомустані, небажані ефекти препарату малоймовірні. Небажані ефекти не виявлені.

Протипоказання. Непрохідність кишечнику, обструктивні захворюванняшлунково-кишкового тракту.

Передозування. Відомості відсутні.

Особливості застосування. Немає необхідності у будь-яких спеціальнихзастережних заходах.Вагітність і лактаціяКонтрольовані дослідження з цього приводу натваринах і людях не проводилися. Оскільки активний компонент не всмоктуєтьсяслизовою оболонкою шлунково-кишкового тракту, не слід очікувати будь-якої діїлікарського препарату на плід або накопичення препарату в молоці матері.Дисфлатил - краплі не містять цукру, а мають усвоєму складі штучні речовини, які надають краплям солодкуватого смаку, томупрепарат може призначатися хворим на діабет.

Взаємодія з лікарськими засобами. Відомості відсутні.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці,при температурі 15-25°С. Препарат не слід застосовувати після терміну,зазначеного на упаковці.Термін придатності – 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z