Загружается, подождите...

Діовенор 600 (Diovenor 600)


міжнародна назва: diosminum;

основні фізико-хімічні властивості: двоопуклі таблетки в оболонці рожевогокольору. На зламі таблетки мають світло-жовтий колір, без запаху;

склад: 1 таблетка містить: діосмін - 600 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, тальк, кремнію діоксид,кислота стеаринова, гідроксипропілметилцелюлоза, поліоксіетиленгліколю стеарат(Е 400), титану діоксид (Е171), заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксидчорний (Е 172), алюмінієвий лак червоної кошенілі (Е 124), пропіленгліколь,поліоксіетиленгліколь 6000.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Ангіопротектори.Капіляростабілізуючізасоби. Біофлавоноїди. Код АТСС05САОЗ.

Фармакологічні властивості. Діовенор 600 підвищує тонус вен малого калібру,за рахунок чого покращує венозний відплив та лімфатичний дренаж. Венозний тонуспідвищується через посилення тропності навколостінкового норадреналіну доміоцитів вен (підвищує синтез та/ або вивільнення норадреналіну, інгібуєактивність катехол-о-метилтрансферази; помірно знижує активністьфосфодіестерази). Судинозвужувальна дія препарату стосується тільки венозногота лімфатичного русла. Препарат не впливає на тонус артерій. Діовенор 600поліпшує трофіку тканин та мікроциркуляцію за рахунок зниження проникностікапілярів та підвищення їх резистентності. Препарат має помірну антиагрегантнута протизапальну дію. Протизапальний ефект реалізується завдяки йогоантикомплементарній активності, гальмуванню реакції вивільненняпероксид-аніонів, зниженню продукції лейкотрієнів. Фармакокінетика.В експериментальних фармакокінетичних дослідженняхіз застосуванням діосміну, міченого С14, встановлено, що препаратшвидко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту, починаючи з другої годинипісля прийому, а максимальна концентрація діосміну в плазмі крові досягаєтьсяна п’яту годину після прийому.Діосмін рівномірно розподіляється у всіх шарахвенозної стінки, переважно в порожнистих венах, підшкірних венах нижніхкінцівок, меншою мірою - в нирках, печінці та легенях. В інших тканинахпрепарат виявляється в незначній кількості. Вибіркове накопичення діосміну устінках венозних судин досягає максимуму на дев’яту годину після прийому ітриває протягом наступних дев’яноста шести годин.

Показання для застосування.- хронічна венозна недостатність нижніх кінцівок;- гострий геморой;підвищена ламкість капілярів.

Спосіб застосування та дози.При венозній недостатності: 1 таблетка на день,вранці перед сніданком, протягом щонайменше 30 днів. При гострому геморої: 2-3 таблетки на день, під часприйому їжі, протягом 7 днів.

Побічна дія.Можливі диспептичні явища з боку шлунково-кишковоготракту, які в поодиноких випадках потребують перерви в лікуванні.

Протипоказання.Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування.Випадки передозування препарату Діовенор 600 неописані.

Особливості застосування.Ефективність препарату будемаксимальною, якщо пацієнт дотримується правильного режиму праці та відпочинку.Слід уникати тривалого перебування у положенні стоячи або сидячи, не слідпіднімати важкі речі, носити вузьке взуття, довго перебувати на сонці та взадушливих приміщеннях. Лікувальна гімнастика, носіння медичних компресійнихпанчох сприяють нормалізації мікроциркуляції та підвищують ефективністьпрепарату. В клінічній практиці не встановлено негативний вплив препарату наперебіг вагітності та розвиток плода. Питання щодо необхідності прийомупрепарату в період вагітності вирішує лікар.Під час прийому препарату слід припинитигрудне вигодовування через відсутність даних щодо проникнення його в груднемолоко.

Взаємодія з лікарськими засобами.Відсутня.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому місці,при кімнатній температурі.Термін придатності - 2 роки. Не вживати після закінчення терміну,зазначеного на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z