Загружается, подождите...

Димедролдля дітей (Dimedrol for children)


міжнародна та хімічна назви: дифенгідрамін; (2- дифенілметокси-N,N-диметилетиламіну гідрохлорид);

основні фізико-хімічні властивості: супозиторії від білого до білого з кремуватимвідтінком кольору, сигароподібної форми;

склад: один супозиторіймістить дифенгідраміну (димедролу) (у перерахуванні на 100 % речовину) –0,01 г;допоміжна речовина: твердий жир.

Форма випуску. Супозиторії ректальні.

Фармакотерапевтична група. Протиалергічний (протигістамінний) засіб. R06AA02.

Фармакологічні властивості. Антигістамінний засіб, блокатор Н1-рецепторів.Під його впливом усуваються або зменшуються біологічні ефекти гістаміну, щопроявляється зниженням проникності капілярів, купіруванням спазму гладенькихм’язів, попередженням набряку, що викликаний гістаміном. Таким чином, препаратпопереджує або полегшує перебіг алергічного процесу. Разом з цим препарат маєседативну, центральну холінолітичну та протизапальну дію. Препарат легковсмоктується та проникає через гематоенцефалічний бар’єр.

Показання для застосування. Застосовують для дітей старших 3-х років приалергічних захворюваннях (кропив’янці, сінній лихоманці, вазомоторному риніті,сироваткових захворюваннях, ангіоневротичному набряку, сверблячих дерматозах,алергічних кон’юнктивітах та інших алергічних захворюваннях). Застосовуютьтакож при хореї, повітряній і морській хворобах, синдромі Меньєра.

Спосіб застосування та дози. Ректально. по1 супозиторію 1-2 рази на добу після випорожнення кишечнику.

Побічна дія. Сонливість, загальна слабкість, у поодинокихвипадках – запаморочення, головний біль; звичайно проходять самостійно післявідміни препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату, кровотечібудь-якого генезу. Дитячий вік до 3 років.

Передозування. Випадки передозування у літературі не описані.

Особливості застосування. Після застосування супозиторіїв дитинінеобхідно протягом 30 хвилин знаходитись у положенні лежачи. Нерекомендується призначати препарат у період коли діяльність вимагає адекватнихпсихічних або рухомих реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Посилює дію анальгетиків та психомоторнихзасобів, тому не рекомендується призначати препарат одночасно з трициклічнимиантидепресантами, інгібіторами МАО, барбітуратами, анксиолітиками, седативнимита снодійними засобами.

Умови та термін зберігання. В сухому, прохолодному, захищеному відсвітла місці притемпературі від + 8 до + 150С.Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін зберіган-ня – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z