Загружается, подождите...

Делуфен (Delufen)


основні фізико-хімічнівластивості:безбарвний розчин, без запаху із солонуватим присмаком;

склад: 100 мл містять: Sinapisnigra D2 1мл, Euphorbium D6 10 мл, Pulsatilla D6 10 мл, Luffa D12 10 мл,Mercurius bijodatus D12 10 мл, ізотонічний розчин натрію хлориду, бензалконіюхлориду 0,01%.

Форма випуску. Спрей назальний.

Фармакотерапевтична група. Засіб для лікуваннязахворювань порожнини носа. Код АТС R01AX.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Делуфен®полегшуєстан при утрудненому носовому диханні, свербінні та надмірних виділеннях вносовій порожнині.Фармакокінетика.Проведення кінетичних спостереженьза допомогою біодосліджень і маркерів неможливе через багатокомпонентний складі мінімальну концентрацію діючих речовин. З цих же причин неможливо виявитиметаболіти препарату.

Показання для застосування. Лікування простуднихринітів, сінної лихоманки (риніту алергічного походження), синуситів(фронтальні та параназальні синусити), фарингіту та сальпінгіту Євстахієвоїтруби.

Спосіб застосування тадози.Дорослі та підлітки: по 2 впорскування вкожний носовий хід 4 рази на добу.Немовлята та діти: по 1 впорскуванню вкожний носовий хід 4 рази на добу.Тривалість курсу: 1 - 4 тижні. Принеобхідності лікувальний цикл слід повторити.На початку лікування, а також увипадках, які потребують швидкого послаблення симптомів, можливе застосуванняпрепарату кожні півгодини-годину підліткам та дорослим: по 2 впорскування;дітям та немовлятам – 1 впорскуванні до покращання стану (але не більше 8 разівна добу), після чого застосувати 3 рази на добу.1 впорскування = приблизно 120 мг.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Підвищена чутливість докомпонентів препарату.

Передозування. Випадки передозування незареєстровані.

Особливості застосування. Інформація щодо будь-якогоризику для плоду та дитини від прийому препарату під час вагітності та лактаціїдо цього часу невідома.При захворюваннях щитовидної залозипрепарат застосовувати після консультації з лікарем.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Клінічно значуща

взаємодія препарату Делуфен®з іншими лікарськими засобами не встановлена. Препарат можнакомбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання. Зберігати при температуріне вище 25°С, у захищеному відсонячного світла та сильного електромагнітного випромінювання, недоступному длядітей місці.Оскільки Делуфен®містить рослинні та інші натуральні компоненти, можливі незначні зміни запахуабо невелике помутніння розчину. Це ніяким чином не впливає на ефективністьпрепарату.Препаратнеобхідно використати протягом 2 місяців з моменту першого використання.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z