Загружается, подождите...

Дип хіт (Deepheat)


основні фізико-хімічні властивості: білий крем із запахомментолу та метилсаліцилату;

склад:100 г крему містить олії евкаліптової 1,97 г, олії терпентинової 1,47г, ментолу 5,91 г, метилсаліцилату 12,8 г;допоміжні речовини: вода очищена,парафін рідкий, ланолін безводний, триетаноламін, натрію карбоксиметилцелюлоза,кислота стеаринова, пропіленгліколь.

Форма випуску. Крем.

Фармакотерапевтична група. Засіб, що застосовується місцево при болях у суглобах та м’язах. Код АТС М02АХ.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Дип Хіт – комбінований лікарськийзасіб, який виявляє властивості фармакологічно активних компонентів, що входятьдо його складу. Метилсаліцилат проникаєкрізь шкіру та має знеболювальну та протизапальну дію.Терпентинова олія примісцевому затосуванні викликає рефлекторне збільшення кровотоку, щосприяє прискоренню всмоктування активних компонентів.Евкаліптова олія примісцевому застосуванні має аналогічний ефект.Ментол має слабку подразнювальнудію, що супроводжується комфортним відчуттям полегшення болю в м’язах, зв’язкахта суглобах. Дип Хіт маємісцевоподразнювальну та знеболювальну дії, стимулює місцевий кровообіг утканинах.Фармакокінетика. Препарат використовуєтьсямісцево, тому дослідження абсорбції не проводились.

Показання для застосування. Для симптоматичноголікування:болю у м`язах, ригідності(включаючи біль у поперику), ішіасу, люмбаго, фіброзних запалень, ревматичногоболю, болю від ударів, розтягнень та обмороження.

Спосіб застосування тадози.Тільки для зовнішнього застосування. Призначають для дорослих та дітейвіком старше 5 років. Рекомендуєтьсянаносити крем 2 - 3 рази на день на болючу ділянку шкіри та злегкавтирати. Термін лікуваннявизначається лікарем та залежить від тяжкості та перебігу захворювання.

Побічна дія. Не описана. Препарат,звичайно, добре переноситься. Можливі алергічні реакції до складовихкомпонентів препарату.

Протипоказання. -підвищеначутливість до будь-якого компонента препарату;-дитячий вікмолодше 5 років.

Передозування. Не описано. При місцевомузастосуванні передозування малоймовірне.Особливості застосування. Використовувати тільки для зовнішньогозастосування. Не можна наносити крем на губи, ніздрі, ділянки біля очей,статевих органів та анального отвору, а також на ушкоджену або подразнену шкіру. Увипадку потрапляння крему на вищеперелічені ділянки негайно змийте препаратвеликою кількістю чистої води.Слід уникати контакту крему з очимата потрапляння його в дихальні шляхи. При потраплянні препарату Дип Хіт на слизовуоболонку ока, око слід промити теплою водою.У разі випадкового проковтуванняпрепарату слід звернутися до лікаря або до найближчого пункту невідкладноїдопомоги.Після застосування препарату Дип Хіт завжди слідмити руки, якщо тільки вони не є об’єктом лікування.Вагітність та лактація.Хоча немає повідомлень прошкідливість застосування препарату Дип Хіт у період вагітності та лактації, вці періоди його слід застосовувати з обережністю, за призначенням лікаря, як ібудь-які інші ліки.Вплив на здатністькерувати транспортними засобами та механізмами.Не встановлений.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Не описана.

Умови та термін придатності. Зберігати при температурідо 25 °С, у недоступному для дітеймісці.Термін придатності– 3роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z