Загружается, подождите...

Цистон (Cystone)


основніфізико-хімічні влacmuвocmi: круглідвоопуклі таблетки cвітлo-коричневого кольору зі світлими та темнимивкрапленнями;

склад: 1 таблетка містить:екстракти:квіток дідимокарпусустеблового (Didymocarpus pedicellata) - 65 мг;стебелломикаменя язичкового (Saxifraga ligulata) - 49 мг;стебелмарени серцелистої (Rubia cordifolia) - 16 мг;ризомисмикавця плівчастого (Cyperus scariosus) - 16 мг;насіннясоломоцвіту шорсткуватого (Achyranthes aspera) -16мг;надземноїчастини оносми приквіткової (Onosma bracteatum) - 16 мг;верноніїпопелястої (Vernonia cinerea) - 16 мг;порошки:вапнакремнієвого (Hajrul yahood bhasma) - 16 мг;смоли мінеральноїочищеної (Shilajeet purified) - 13 мг;оброблені уводному екстракті із: трави васильків справжніх (Ocimum basilicum), плодівякірців сланких (Tribulus terrestris), насіння мімози сором’язливої (Mimosapudica), насіння доліхосу двoквiткoвoгo (Dolichos biflorus), півонії запашної(Pavonia odorata), хвощу польового (Equisetum arvense), насіння дерева тикового(Tectona grandis seed);допоміжніречовини: магнію стеарат, натрію карбоксиметилцелюлоза, целюлозамікрокристалічна, кросповідон, аеросил.

Формавипуску. Таблетки.

Фармакотерапевтичнатрупа. Засоби, що сприяютьрозчиненню сечових каменів. Код АТС G04BC.

Фармакологічнівластивості.Фармакодинаміка.Дія препарату обумовлена властивостями компонентів, які входять до його складу.Дідимокарпусстебловий містить ізопедицин, педицин, ефірну олію, педицилін. Має сильнідіуретичні властивості.Ломикаміньязичковий – діуретичний засіб, який зменшує подразнення, спричиняє в’яжучу дію,сприяє розчиненню, руйнуванню каменів у нирках та сечовому мixypi шляхом впливуна кристалічно-колоїдний баланс; має також протимікробну дію.Маренасерцелиста містить у своєму складі антрахінонові глікозиди, руберитриновукислоту, яка здатна розчиняти оксалатні камені, що містяться у сечовому тракті,тим самим сприяючи їх виведенню. Марена спричиняє в’яжучу та діуретичну дію.Смикавецьплівчастий – спричиняє протимікробну дію у сечостатевій системі.Соломоцвітшорсткуватий проявляє спазмолітичну та діуретичну дію.Оносмаприквіткова має антисептичну, протизапальну, діуретичну, протимікробну дію,знімає подразнення сечового міхура. Використовують для лікування інфекціїсечових шляхів.Верноніяпопеляста використовується при спазмах сечового міхура та утрудненомусечовипусканні.Кремнієвевапно діє як діуретик, сприяє лізису конкрементів у сечових шляхах.Мінеральнасмола очищена – це збалансована загальнотонізуюча композиція кориснихмінеральних та органічних компонентів. Крім корекції сечовиведення, впливає напроцеси травлення, всмоктування та засвоєння їжі. Знімає порушення травлення таметаболізму.Цистонсприяє припливу крові до нирок та сечових шляхів, спричиняє сечогінну тапротизапальну дію. Цистон перешкоджає процесу каменеутворення. Пригніченняутворення каменів відбувається шляхом зменшення маси каменеутворюючих субстанцій(щавлева кислота та ін.). Цистон сприяє видаленню каменів шляхоммікроподріблення. Відбувається дезінтеграція каменів та кристалів за рахунокдії на муцин, який з’єднує окремі часточки разом.Цистон маєпротимікробну активність, особливо впливає на Е. coli та Klebsiella. Має такожантиспазматичну дію, що полегшує стан при болючому сечовипусканні.Фармакокінетика.Не вивчалась.

Показаннядля застосування. Літолізоксалатних, фосфатних каменів та каменів, що утворені сечовою кислотою тауратами; профілактика появи каменів після операції; як допоміжний засіб приінфекції сечових шляхів; неспецифічний уретрит; цистит, пієліт; напади, щовиникають при виведенні сечової кислоти; нетримання сечі у жінок; порушеннясечовиділення; сіалолітіаз.

Cnoci6 застосуваннята дози. Цистон приймаютьвнутрішньо.Літолізоксалатних, фосфатних каменів та каменів, що утворені сечовою кислотою тауратами: дорослим і дітям віком старше 14 років – по 2 таблетки, дітям вікомвід 2 до 6 років – по ½ таблетки, від 6 до 14 років – по 1 таблетці 3рази на добу протягом 3 – 4 місяців, далі дорослим і дітям віком старше 14років – по 1 таблетці, дітям віком від 2 до 6 років – по ¼ таблетки, від6 до 14 років – по ½ таблетки 2 рази на добу або до виходу каменя.Приінфекціях сечових шляхів: дорослим і дітям віком старше 14 років – по 2таблетки, дітям віком від 2 до 6 років – по ½ таблетки, від 6 до 14років – по 1 таблетці 3 рази на добу протягом 4 – 6 тижнів.Прирецидиві інфекцій сечових шляхів: дорослим і дітям віком старше 14 років – по 1таблетці, дітям віком від 2 до 6 років – по ¼ таблетки, від 6 до 14років – по ½ таблетки 2 рази на добу протягом 6 – 12 тижнів.При гострійнирковій коліці: дорослим і дітям віком старше 14 років – по 2 таблетки, дітямвіком від 2 до 6 років – по ½ таблетки, від 6 до 14 років – по 1таблетці 2 рази на добу до зникнення симптомів.Для запобігання утвореннюкаменів у нирках: дорослим і дітям віком старше 14 років – по 1 таблетці, дітямвіком від 2 до 6 років – по ¼ таблетки, від 6 до 14 років – по ½таблетки 3 рази на добу протягом 4 – 5 місяців.

Побічнадія. В окремих випадкахможливі алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до окремих компонентівпрепарату.

Передозування. Не спостерігалось.

Особливостізастосування. Цистон нерекомендовано при непрохідності, обумовленій великими за розміром конкрементами(більше 10 мм за даними УЗД). Цистон можна застосовувати вагітним та жінкам,які годують груддю.

Взаємодіяз лікарськими засобами.Лікарська взаємодія з препаратом “Цистон” поки що невідома.

Умови татермін зберігання.Зберігати при температурі від +10° до +30 °С у сухому, захищеному від світла танедоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z