Загружается, подождите...

Куріозин (Curiosin)


міжнародна назва: цинку гіалуронат;

основні фізико-хімічні властивості: безбарвний або майже безбарвний, прозорийгель, практично без запаху;

склад: 15 г гелю містять 15,4 г цинку гіалуронату ( еквівалентно натріюгіалуронату чистому 15,0 мг; цинку хлориду 5 мг); допоміжні речовини: калію сорбат, натрію гідроксид, карбомер, вода дляін’єкцій.

Форма випуску. Гель.

Фармакотерапевтическая група. Препарати для місцевого лікування акне. Код АТС:D10 AX05**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Гель забезпечуєпідвищену потребу тканин у гіалуроновой кислоті, концентрація якої зменшуєтьсяпід дією бактерій Propionibacterium acnes. З молекулами води гіалуроновакислота утворює дисперсійний матрикс, що відновлює дефект тканини, складаєнатуральну опору для клітин, підвищує активність гранулоцитів і макрофагів іпідсилює проліферацію фібробластів і ангіогенез, а також відіграє важливу рольв еластичності та у підтримці тонусу шкіри. Гіалуронова кислота з іншимимолекулами протеогліканів стабілізує міжклітинну масу сполучної тканини. Іоницинку блокують активність ліпази P. acnes. Гіалуронат цинку на відміну відгіалуронату натрію має бактеріостатичну дію на ряд мікроорганізмів.Гель запобігає утворенню вугрів і зменшуєзапальний процес.Фармакокінетика. Фармакокінетика екзогенної гіалуронової кислоти невивчалася.

Показання для застосування. Усі форми вугрів слабовираженого і середнього ступеня, у першу чергу для місцевого лікуваннякомедонів і папульозно-пустульознихвугрів.

Спосіб застосування та дози. Зовнішньо,два рази на добу необхідно нанести гель тонким шаром на уражену ділянку післягігієнічного оброблення шкіри. Препарат через кілька хвилин усмоктується, томунемає необхідності накладати пов’язку.Гель Куріозин може застосовуватися в міру необхідності, до зникненнявугрів.

Побічна дія. На початкукурсу терапії може виникнути відчуття печіння і почервоніння шкіри – явища, якіпід час терапії поступово зникають.При сухій шкірі може виникати відчуття натягу ірозтягання шкіри.

Протипоказання. Підвищеначутливість до будь-якого інгредієнта препарату.

Передозування. Дотепер невідомо.

Особливості застосування. Тільки для зовнішнього застосування! Препарат не спричинює фоточутливості, незабарвлює шкіру або білизну.Немає даних про застосування препарату під часвагітності або в період лактації.Препарат не впливає на здатність керуватиавтомобілем і робочими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дотепер не відомо.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці притемпературі 15 – 30 0С.Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z