Загружается, подождите...

Кратал (Cratal)


основні фізико-хімічні властивості: овальні таблетки від світло-сірого абосвітло-бурого до темно-бурого кольору, з вкрапленнями, з двоопуклою поверхнею;

склад: 1 таблетка містить таурину 867 мг, екстракту плодів глоду густого 43мг, екстракту кропиви собачої густого 87 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, магнію стеарат, аеросил.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Комбіновані кардіологічні засоби. Код АТС CO1E X.

Фармакологічні властивості. Фармакодинамiка.Кратал має м’якукардіотонічну, антиангінальну, антиоксидантну та антиаритмічну, антигіпоксичну,антиагрегантну дії. Препарат інгібує ренін-ангіотензинову та калікреїн-кініновусистеми, процеси перекисного окислення ліпідів, позитивно впливає на продукціюцАМФ. Поліпшує кровопостачання та функціональний стан міокарда, збільшує“коронарний резерв”, поліпшує скорочувальну та насосну функції серцевого м’яза,зменшує артеріальний тиск та нормалізує частоту серцевих скорочень.Кратал знижує ознаки дигіталісної інтоксикації. Підвищуєпрацездатність, покращує настрій, справляє заспокійливу, нейропротекторну дії(усуває соматонегативнi порушення – дратівливiсть, коливання настрою).Фармакокінетика.Компоненти препарату практично повністювсмоктуються з травного тракту. Час, за який досягається максимальнаконцентрація таурину та iнших компонентiв препарату в крові, становить 2години. Кратал рівномірно розподіляється у тканинах і рідинах організму.Основна кількість його виводиться із сечею, період напіввиведення – 6 – 8годин.

Показання для застосування. Нейроциркуляторні дистонії; у складікомбінованої терапії при хронічній ішемічній хворобі серця, пострадіаційномусиндромі.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають внутрішньо, по 1 – 2таблетки 3 рази на день, перед їжею. Курс лікування становить 3 – 4 тижні.

Побічна дія. Можливi прояви пiдвищеної чутливостi, диспептичнiявища.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Прояви гiперчутливостi, диспептичнi реакцiї,сонливість, що потребують відміни препарату та проведення симптоматичноїтерапії.

Особливості застосування. Дотепер немає даних щодо застосування препарату вперіоди вагітності та лактації.На період лікування пацієнтам, якіприймають Кратал, необхідно утримуватися від керування транспортними засобамита роботи з потенційно небезпечними механізмами. Досвіду застосування препаратудля лікування дітей немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Потенціює антиангінальні ефекти нітратів,антагоністів кальцію, β-адреноблокаторів, антигіпоксантів,нейропротекторів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла танедоступному для дітей місці при температурі не вище 25 0С. Термінпридатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z