Загружается, подождите...

Кралонін (Cralonin)


основні фізико-хімічні властивості: прозорий, темно-червоно-коричневогокольору, з допустимим утворенням незначного пластівчастого осаду розчин, іззапахом спирту етилового;

склад: 100 мл крапель містять: Crataegus Æ − 70 мл, Spigeliaantheimia D2 – 1 мл, Kalium carbonicum D3 – 1 мл;допоміжні речовини: спирт етиловий, вода очищена.Препарат містить 45% об. спирту етилового.

Форма випуску. Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат має седативну,спазмолітичну, метаболічну та кардіотонічну дію.Дія препарату базується на активації захисних сил організму інормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного, мінеральногопоходження, які входять до складу препарату.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Ішемічна хвороба серця, артеріальнагіпертензія (монотерапія). Вегетативні порушення (у складі комплексноїтерапії).

Спосіб застосування та дози. Разова доза: дорослим і дітям від 6 років −по 10 крапель 3 рази на добу за 15-20 хвилин до їди або через годину після.Краплі розчинити у 10 мл води та випити, затримуючи на кілька секунд у роті. Угострих випадках протягом перших двох годин приймати разову дозу (10 крапель)кожні 15 хвилин.Курс лікування − 4-6 тижнів.

Побічна дія. Небажані впливи не відомі.

Протипоказання. Індивідуальна чутливістьдо компонентів препарату. Діти до 6 років.

Передозування. Не відмічалось.

Особливості застосування. Лікар може зменшуватичастоту прийому до 1-2 разів на добу та призначати повторний курс лікуваннячерез 2-3 тижні.Питання про доцільність застосування препаратувагітним та жінкам, що годують груддю, вирішує лікар індивідуально.

Взаємодія з лікарськими засобами. Сумісний з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Флакон зберігати у зовнішній картонній пачці притемпературі від 15оС до 25оС.

Зберігати в місцях, недоступних для дітей!Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z