Загружается, подождите...

Краплі відкашлю др. тайсс (Coughdrops dr. theiss)


основні фізико-хімічні властивості: прозора, коричнева рідинаіз запахом анісу та чебрецю;

склад: 1 г розчину (20 крапель)містить олії анісової 50 мг, екстракту чебрецю рідкого 250 мг;допоміжні речовини: пропіленгліколь, макрогол,гліцерину гідроксистеарат, етанол.

Форма випуску. Краплі дляперорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Комбінованівідхаркувальнізасоби рослинного походження. Код АТC RO5 СА10.

Фармакологічні властивості. Краплі від кашлю Др. Тайссмістять анісову олію та рідкий екстракт чебрецю. Анісова олія справляє секретолітичну,спазмолітичну і секретомоторну дію. Екстракт чебрецю – відхаркувальну табронхоспазмолітичну дію.

Показання для застосування. Гострі та хронічнізахворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів, у тому числі і тих, якісупроводжуються утворенням бронхіального секрету, що погано виділяється.

Спосіб застосування та дози. Дорослим приймати три разина день по 20 крапель, доданих у воду або нанесених на цукор. Дітям старше 6років приймати три рази на день по 20 крапель, розчинених у 10 мл води. Дітямвід 1 до 6 років приймати половину дози для дорослих, розчинених у 50 мл води.

Побічна дія. У поодиноких випадкахможуть спостерігатися алергічні реакції у вигляді шкірної висипки.

Протипоказання. Підвищена індивідуальначутливість до будь-якого з компонентів препарату. Діти до 1 року.

Передозування. Про будь-які випадкипередозування повідомлень не надходило.

Особливості застосування. Краплі від кашлю Др. Тайссмістять 48% спирту. Це слід враховувати при керуванні машинами і при оцінці здатностівести автомобіль. Вагітність і лактація. Про несприятливі випадки,пов’язані із застосуванням Крапель від кашлю Др. Тайсс під час вагітності ілактації, не повідомлялося.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Невиявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температуріне вище +25 ºС, в місцях, недоступних для дітей. Термін придатності – 3роки. Не слід застосовувати препарат після зазначеної дати терміну придатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z