Загружается, подождите...

Коризалія (Coryzalia)


основні фізико-хімічні властивості

: блискучі, білі, двояко випуклі таблетки з покриттям, без запаху.

склад:Алліумцепа 3 СН 0,333мг, Беладонна 3 СН 0,333 мг, Сабаділа 3 СН 0,333 мг, КаліумБіхромікум 3 СН 0,333 мг, Гельземіум семперівенс 3СН 0,333 мг, Пульсатіла 3 СН0,333 мг.допоміжні речовини: сахароза, тальк, гуммі арабік, стеарат магнію,желатин, білий бджолиний віск, карнаубський віск.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Симптоматичне лікування захворюваняЛОР-органів.

Показання для застосування. Препарат застосовують для дорослих та дітей,як пероральний засіб для лікування захворювань ЛОР-органів: фарингіти, риніти,ларингіти, нежить.

Спосіб застосування та дози. Препарат приймають дорослі усередину по1 таблетці кожну годину. Таблетку тримають у роті доповного розсмоктування.Препарат приймають діти, як дорослі, усередину по 1таблетці кожну годину. Таблетку приймають у роті до повного розсмоктування.У подальшому, при покращанні стану, потрібноповторити прийом таблеток з меншою періодичністю. Курс лікування становить від12 до 20 таблеток.За відсутності покращання на 3-й день лікуванняпрепаратом потрібно його відмінити.

Побічна дія. Не виявлено

.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентівпрепарату.

Передозування. Про випадки передозування Коризалії неповідомлялось.

Особливості застосування. Можливе застосування препарату для вагітних тау період лактації. Дотримуватися способу застосування та доз прийому препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлено.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла місці,при температурі від 4 °С до 25 °С, у недоступному для дітей місці. Термінзберігання-5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z