Загружается, подождите...

Корвалмент (Corvalment)


основні фізико-хімічні властивості: капсули м’які желатинові кулеподібноїформи, безбарвні або від слабко-жовтого до світлого коричнювато-жовтогокольору. Вміст капсули – прозора безбарвна або з жовтуватим відтінкоммасляниста рідина із запахом ментолу;

склад: 1 капсула містить 0,1 г розчину ментолу в ментиловому ефірі кислотиізовалеріанової.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група.Комбіновані кардіологічні засоби. Код АТССО1ЕХ.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. За дією близький до ментолу. Виявляє заспокійливу діюна центральну нервову систему, має також помірну рефлекторнусудинорозширювальну дію.Фармакологічна дія препарату пов’язана з рефлекторними реакціями,спричиненими подразненням чутливих нервових закінчень слизової оболонки.Внаслідок цього препарат сприяє стимуляції і вивільненню ряду фізіологічноактивних сполучень (енкефалінів, ендорфінів, динорфінів, речовин пептидноїприроди, що впливають на регуляцію больових відчуттів і проникність судин, атакож гістаміну і кінінів). Подразнюючий (відволікаючий) ефект сприяє зниженнюбольових відчуттів. Місцева дія супроводжується звуженням судин, відчуттямлегкого печіння, поколювання. Рефлекторно змінює тонус судин, як поверхневих,так і глибоко розташованих у тканинах і внутрішніх органах. Подразнюючирецептори слизової оболонки порожнини рота, спричиняє розширення спазмованихкоронарних судин.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Легкі напади стенокардії, неврози, істерія, атакож як протиблювотний засіб при морській та повітряній хворобі.

Спосіб застосування та дози. Корвалмент® приймають під язик. Капсулу тримаютьпід язиком до її повного розчинення. Для прискорення ефекту можна розчавитикапсулу зубами. Частота прийому препарату залежить від частоти нападів стенокардії. Принападах приймають по 1 капсулі під язик. При необхідності лікування стенокардіїта інших станів добова доза препарату може становити 6 капсул (0,6 г) на добу.

Побічна дія. У поодиноких випадках можливі легка нудота,сльозотеча, запаморочення. Ці явища короткочасні, минають самостійно.

Протипоказання. Підвищена чутливість до Корвалменту®, гострийінфаркт міокарда, гострі порушення мозкового кровообігу, виражена артеріальнагіпотензія.

Передозування. Симптоми: зниження артеріального тиску. Пригнічення ЦНС.Лікування: припинення прийому препарату, симптоматична терапія.

Особливості застосування. Препарат не слідзастосовувати при тяжкихнападах стенокардії.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Допускається застосуванняКорвалменту® в комплексі з препаратами, які покращують обмінні процеси(вітаміни, аспаркам, рибоксин). Є ефективним засобом при головному болю, спричиненому прийомомнітратів, може посилювати седативний ефект заспокійливих препаратів.

Умови та термін зберігання. У сухому, захищеному від світламісці при температурі від 5 оС до 25 оС. Зберігати внедоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z