Загружается, подождите...

Корвалдин (Corvaldinum)


основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина зі специфічнимзапахом;

склад: 1 мл розчину містить: етилового ефіру α-бромізовалеріановоїкислоти 20 мг, фенобарбіталу 18 мг, м’яти олії 1,4 мг, хмелю олії 0,2 мг;допоміжні речовини: спирт етиловий ректифікований, стабілізатор, водаочищена.

Форма випуску. Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Снодійні та седативні препарати. Комбінованіпрепарати барбітуратів. Код АТС N05C B02.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Корвалдин

®- заспокійливий та спазмолітичний препарат, дія якого визначається речовинами,що входять до його складу.Етиловий ефір α-бромізовалеріанової кислоти проявляє седативний іспазмолітичний ефекти, зменшуючи активність нейронів сітчастого утворенняцентральної нервової системи, а також інших мозкових структур.Фенобарбітал у дозах, що містяться в препараті,чинить легку седативну та судинорозширювальну дію.Олія м’яти та олія хмелю здійснюють рефлекторнусудинорозширювальну та спазмолітичну дію, усувають явища метеоризму. Спиртетиловий посилює ефекти кожного з компонентів.Фармакокінетика. Не вивчена.

Показання для застосування. неврози із підвищеною дратівливістю;безсоння;у комплексному лікуванні гіпертонічної хвороби та вегетосудинноїдистонії;нерізко виражені спазми коронарних судин, тахікардія;спазми кишечнику (як спазмолітичний препарат).

Спосіб застосування та дози. Приймають внутрішньо перед їдою по 15 - 30крапель із невеликою кількістю (30 - 50 мл) рідини 2-3 рази на день. Разовадоза при необхідності може бути збільшена до 40 - 50 крапель. Відомостей прозастосування препарату для лікування дітей немає.

Побічна дія. В окремих випадках може спостерігатися сонливість ілегке запаморочення, можливі алергічні прояви.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, важкасерцева недостатність, виражені порушення функції печінки і нирок, вагітність ігодування груддю.

Передозування. При тривалому застосуванні та передозуванні можерозвинутися виражене пригнічення центральної нервової системи, що усуваєтьсязастосуванням стимуляторів ЦНС (кофеїн, кордиамін та ін.). При інших проявах -симптоматична терапія.

Особливості застосування. Містить 62 об. % алкоголю, а також фенобарбітал, якіможуть викликати порушення координації та швидкості психомоторних реакцій, томупід час прийому препарату слід бути обережним особам при роботі з механізмами,керуванні автомобілями. Слід уникати одночасного вживання спиртних напоїв.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарати, що мають пригнічуючий вплив нацентральну нервову систему, посилюють дію Корвалдину

®.Корвалдин

® ослаблює дію препаратів, що метаболізуються впечінці.

Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла танедоступному для дітей місці при температурі від 15 до 25°С. Термін придатності– 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z