Загружается, подождите...

Корнерегель (Corneregel)


міжнародна та хімічна назви: декспантенол;®-2,4-дигідрокси-N-(3-гідроксипропіл)-3,3-диметилбутирамід;

основні фізико-хімічні властивості: прозора або майже прозора, безбарвна в’язкарідина;

склад: 1 г гелю містить декспантенолу 50 мг;допоміжні речовини: цетрімід, динатрію едетат,карбомер, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Гель очний.

Фармакотерапевтична група. Інші офтальмологічні засоби. Код АТС S01XA12.

Фармакологічні властивості.Декспантенол/пантенол – цеспиртовій аналог пантотенової кислоти, який має, завдяки проміжнимперетворенням, таку ж саму біологічну активність, що й пантотенова кислота,однак він краще резорбується при місцевому застосуванні. Пантотенова кислота єводорозчинним вітаміном, що бере участь у різних метаболічних процесах увигляді коферменту А. Пантотенова кислота необхідна для формування ірегенерації шкіри і слизуватих оболонок. При місцевому застосуваннідекспантенол/пантенол здатний компенсувати підвищену потребу ушкодженої шкіриабо слизуватих оболонок у пантотеновій кислоті.

Показання для застосування.Регенерація рогівкового шару.Як підтримуючий засіб при лікуванні ушкоджень шкіри і слизуватоїоболонки ока. Ерозії рогівки; лікування і підтримуюча терапія всіх типівкератиту таких, як деревоподібний кератит, сухий кератокон’юнктивіт; хімічні ітермічні опіки; дистрофічні захворювання рогівки ока; профілактика і лікуванняушкоджень рогової оболонки ока при використанні контактних лінз. Якпідтримуючий засіб при лікуванні рогівкових інфекцій бактеріального, вірусногоабо грибкового походження.

Спосіб застосування та дози.Залежно від тяжкості й виразності симптомівзакапувати в кон’юнктивальний мішок по одній краплі 3-5 разів на день або щечастіше, а також перед сном.Тривалість застосування не обмежена.Препарат слід застосовувати, поки не наступитьсуб’єктивне поліпшення стану.ЗастереженняКорнерегель не слід закапувати при вставленихконтактних лінзах, тому що він може бути несумісний із матеріалом, з якого вонивиготовлені, а це може призвести до порушення зору і пошкодження лінз; їх вартовидалити з ока і вставити знову не раніше, ніж через 15 хвилин післязакапування Корнерегелю.Побічна дія.В окремих випадкахможуть мати місце реакції підвищеної чутливості.

Протипоказання.Корнерегель не слід застосовувати при відомійпідвищеній чутливості до будь якого з компонентів препарату.

Особливості застосування.Застосування при вагітності і під час лактаціїПро побічні ефекти у ці періоди дотепер неповідомлялося. Проте, під час вагітності і годування груддю лікар завждиповинний ретельно виважувати очікувану користь лікування Корнерегелем протипотенційного ризику.Вплив на спроможність керувати автомобілем іпрацювати з механізмамиНавіть при застосуванні даного медичного препаратувідповідно до рекомендацій він може вплинути на зір, тому пацієнтурекомендується дотримувати обережність при керуванні автомобілем і роботі змеханізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Дотепер не відома.При використанні Корнерегелю разом із іншими очнимикраплями/очними мазями, різні медичні препарати слід застосовувати з інтерваломщонайменше 5 хвилин. У будь-якому випадку Корнерегель варто закапуватиостаннім.

Умови та термін зберігання.Зберігати при температурі не вище 25 °С, унедоступному для дітей місці.Термін зберіганняпрепарату в закритому тюбику – 2 роки.Після першогорозкриття тюбика його вміст слід використати протягом не більше 6 тижнів.Не застосовувати препарат після закінченнязазначеного на упаковці терміну придатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z