Загружается, подождите...

Кораргін (Corargine)


основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті оболонкою, відсвітло-зеленого до зеленого кольору, з двоопуклою поверхнею; на поперечномузрізі видно два шари;

склад: 1 таблетка містить рибоксину (інозину) 0,1 г та L-аргінінугідрохлориду в дозі, еквівалентній 0,1 г L-аргініну; допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, повідон25, аеросил, магнію стеарат, гіпромелоза, титану діоксид, тальк, твін 80,макрогол 6000, індигокармін, хіноліновий жовтий Е 104.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Кардіологічні препарати. Код АТС С01Е Х.ФармакологічнівластивостіФармакодинаміка. Діючими речовинами препарату є амінокислота L-аргінінта інозин. L-аргінін – джерело утворення оксиду азоту (NO), який активуєгуанілатциклазу і підвищує рівень циклічного гуанідинмонофосфату (цГМФ) вендотелії судин, що в результаті призводить до розслаблення гладеньких м’язівсудинної стінки. Інозин – пуриновий нуклеозид, попередник синтезу аденіловихмононуклеотидів, спричиняє позитивний вплив на обмін речовин в міокарді,зокрема, підвищує активність ряду ферментів циклу Кребса, сприяє активностіметаболізму в умовах гіпоксії.Препарат за рахунок синергічної дії L-аргініну та інозину має вираженівазодилатуючі властивості. Препарат чинить позитивний вплив на кардіо- ісистемну гемодинаміку – поліпшує скоротливу здатність міокарда, покращуєкоронарний кровообіг, сприяє зниженню артеріального тиску, в тому числі впохилому віці. Прийом препарату супроводжується підвищенням вмісту оксиду азоту(NO) в крові. Має антигіпоксичні та антиоксидантні властивості, нормалізуєструктуру та метаболізм міокарда при гіпоксії та кардіоміопатії.Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання для застосування. Як додатковий до базисної терапії засіб укомплексному лікуванні станів, які супроводжуються дисфункцією ендотелія -ішемічної хвороби серця, кардіоміопатій різного генезу, артеріальноїгіпертензії, а також у комплексній терапії патологічних станів, якіхарактеризуються порушеннями метаболізму міокарда.

Спосіб застосування та дози: Кораргін приймають внутрішньо до їди.Добова доза встановлюється індивідуально і становить 3-9 таблеток на добу.Зазвичай на початку лікування препарат призначають по 1 таблетці 3 - 4 рази надобу. Якщо препарат добре переноситься, поступово (протягом 2 - 3 днів) дозупідвищують до 2-3 таблеток 3 рази на добу. Тривалість курсу лікування залежитьвід тяжкості та перебігу захворювання і становить в середньому 3 тижні.

Побічна дія. Можливі симптоми індивідуальної непереносимості,гіперурикемія, загострення подагри.

Протипоказання. Кораргін не рекомендується приймати хворим ізпідвищеною індивідуальною чутливістю до компонентів препарату, а також хворимна подагру і при гіперурикемії. Ниркова недостатність, вагітність, годуваннягруддю, дитячий вік.

Передозування. Не встановлено.

Особливості застосування. При нирковій недостатності застосування препаратуможливе лише у разі, коли, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект переважаєможливий ризик при застосуванні. Немає посилань на те, що Кораргін моженегативно впливати на діяльність водіїв та інших осіб, які працюють з технікою.Досвід застосування дітям, а також в період вагітності і годуваннягруддю відсутній.При тривалому застосуванні необхідний контроль сечової кислоти в крові,функції печінки і нирок, периферичної крові.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з серцевимиглікозидами – зменшення токсичності останніх.

Умови та термін зберігання. У сухому, захищеному від світла місці притемпературі від 15 0С до 25 0С. Термін придатності - 2роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z