Загружается, подождите...

Колпотрофін (Colpotrophine)


міжнародна назва: promestriene;

основні фізико-хімічні властивості: овальні, м’які на дотик, капсули № 10 білогоабо майже білого кольору, які містять гель білого або молочно-білого кольору;

склад: 1 капсула містить проместрину 0,01 г;допоміжні речовини (вміст капсули): натрію метилпарагідроксибензоат,натрію пропілпарагідроксибензоат, вазелін медичний, поліізобутенпергідрогенізований, сорбіту сесквіолеат, кремнію оксид колоїдний безводний, водаочищена.допоміжні речовини (оболонка капсули): желатин медичний, гліцерин,диметикон, вода очищена.

Форма випуску. Капсули м’які вагінальні.

Фармакотерапевтична група. Прості препарати природних і напівсинтетичнихестрогенів. Код АТС G03C A09.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Препарат призначений для внутрішньо-піхвовогозастосування. Проместрин виявляє місцеві естрогенні ефекти на слизові оболонкижіночих статевих органів і таким чином покращує їх трофіку. Проместрин захищаєі відновлює вагінальний епітелій, сприяє його проліферації. Після застосуванняу піхву не спостерігається системного естрогенного ефекту.Фармакокінетика. Після застосування місцевоменше 1% проместрину швидко резорбується і надходить у системний кровотік.

Показання для застосування. Атрофічні зміни слизової оболонки піхви,обумовлені дефіцитом естрогенів, у тому числі сухість, свербіж у піхві,диспареунія, післяопераційна терапія після видалення яєчників; для відновленняпіхвового епітелію після запальних процесів піхви; відновлення піхвовогоепітелію після хірургічного лікування ерозій шийки матки; при хірургічнихвтручаннях піхвовим доступом; для загоєння піхви та шийки матки після пологів.

Спосіб застосування та дози. 1 капсулу на добу вводять у піхву протягом20 днів лікування.Дозування встановлюється індивідуально до повного одужання.

Побічна дія. Препарат переноситься добре, але дуже рідко можутьвиникнути алергічні реакції у вигляді подразнення та свербежу в місцізастосування капсул.

Протипоказання. Підвищена чутливість до проместрину або іншихкомпонентів препарату. Вагітність та період лактації. Естрогензалежні пухлини(рак молочної залози, ендометрію).

Передозування. Випадки передозування не виявлені.

Особливості застосування. Під час лікування слід знаходитися під наглядомлікаря.При виникненні метрорагії слід провести симптоматичну терапію.Необхідно підтримуюче лікування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Колпотрофін може інактивувати дію будь-якихсперміцидних засобів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці притемпературі від 15 до 25°С. Термін придатності – 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z