Загружается, подождите...

Колдрекс максгрип лимон (Coldrexmaxgrip lemon)


основні фізико-хімічні властивості:неодноріднийсипкий порошок світло-жовтого кольору із запахом лимону;

склад: один пакетик міститьпарацетамолу1000 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг та кислоти аскорбінової 40 мг;допоміжні речовини: сахароза, кислота лимонна,натрію цитрат, крохмаль маїсовий, натрію цикламат, натрію сахарин, кремніюдіоксид колоїдний безводний, ароматизатор лимонний та куркумін натуральний(E100).

Форма випуску. Порошок.

Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики.Код АТС: N02B E51.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка

. Парацетамол єаналгетиком-антипіретиком. Фенілефрину гідрохлорид – симпатоміметик. Його діяпов’язана в першу чергу з прямою стимуляцією адренорецепторів, в основномуальфа-адренорецепторів. Фенілефрину гідрохлорид знижує набряк слизової оболонкиноса. Аскорбінова кислота є життєво необхідним вітаміном, що додається доскладу препарату для компенсації втрати вітаміну С, яка може виникнути напочатку вірусної інфекції. Жоден із активних інгредієнтів не викликаєсонливості.Фармакокінетика

. Парацетамол добре всмоктується уШКТ, метаболізується в печінці і виводиться з сечею здебільшого у форміглюкуронід- та сульфат-кон’югатів. Аскорбінова кислота легко всмоктується уШКТ, 25% зв’язується з протеїнами крові. Залишок аскорбінової кислоти, щоперевищує потреби організму, виводиться з сечею у формі метаболітів.Фенілефрину гідрохлорид всмоктується у ШКТ,метаболізується моноаміноксидазою у кишечнику та печінці. Виводиться з сечею уформі сульфат-кон’югату.

Показання для застосування. Симптоматичне лікуваннязастудних захворювань та грипу (полегшення головного болю, ознобу, закладенняноса та болю у горлі).

Спосіб застосування та дози. Препарат призначений дляприйому внутрішньо. Висипати вміст одного пакетика в чашку і залити гарячоюводою. Перемішувати до повного розчинення. Додати при необхідності холодноїводи та цукор за смаком.Дорослим та дітям віком від 12років: поодному пакетику. При необхідності дозу можна повторювати через кожні 4 години.Не приймати частіше ніж через 4 години. Не приймати більше 4 пакетиків на добу.Не давати препарат дітям віком до 12 років безпризначення лікаря.Не приймати більше семи днів без консультації злікарем.

Побічна дія. Препарат звичайнопереноситься добре. Побічні реакції парацетамолу трапляються рідко, можутьвиникати алергічні реакції такі, як шкірний висип, кропив’янка, ангіоневротичнийнабряк. Симпатоміметичні аміни можуть підвищувати кров’яний тиск з виникненнямголовного болю, запаморочення, нудоти, діареї, безсоння і серцебиття, хоча буломало повідомлень про такі ефекти при нормальному дозуванні фенілефрину.При тривалому застосуванні може спостерігатисягепатотоксична дія. Зрідка – тромбоцитопенія, гемолітична анемія.

Протипоказання. Гіперчутливість добудь-якого з компонентів, що входять до складу препарату; порушення функціїпечінки або тяжкі порушеня функції нирок, гіпертонія, гіпертиреоз, діабет,захворювання серця, вік до 12 років. Препарат протипоказаний пацієнтам, щоприймають трициклічні антидепресанти або бета-блокатори, або тим, хто приймаєабо приймав протягом двох останніх тижнів інгібітори моноаміноксидази.

Передозування. Передозуванняпарацетамолуможе спричинити печінкову недостатність. При передозуванні парацетамолу необхідна швидкамедична допомога, навіть якщо симптомів передозування не виявлено. Може бутинеобхідним призначення N-ацетилцистеїну або метіоніну.Передозування фенілефрину може стати причиноюголовного болю, блідості, підвищення кров’яного тиску, можлива такожрефлекторна брадикардія. Також можливі нудота та блювання. При цьому необхідновжити відповідних з клінічної точки зору заходів.

Особливості застосування. Слід уникати одночасногозастосування з іншими препаратами, призначеними для симптоматичного лікуваннязастуди та грипу, судинозвужувальними препаратами для лікування риніту, а такожлікарськими засобами, що містять парацетамол. Ризик передозування вище у пацієнтів з захворюваннямпечінки.В разі прийому варфарину, перед застосуваннямпрепарату слід проконсультуватися з лікарем.Вагітність і лактація. Епідеміологічні дослідженняне виявили ніякого небажаного впливу парацетамолу при його застосуваннівагітними в рекомендованих дозах.Безпечність застосування фенілефрину гідрохлоридупід час вагітності ще остаточно не визначена. Препарат може застосовуватить підчас вагітності лише у випадку, коли лікар вважає це за необхідне. Парацетамол виділяється з грудним молоком укількості, яка не має клінічного значення. Наявні опубліковані дані щодофенілефрину не свідчать про протипоказання в період годування груддю.Здатність керувати автомобілем або технікою. Колдрекс МаксГрип Лимон невикликає сонливості, отже, не має ніякого негативного впливу на здатністькерувати автомобілем або технікою.

Взаємодія з лікарськими засобами. Антикоагулянтний ефектварфарину та інших кумаринів може бути посилений тривалим регулярним вживаннямпарацетамолу з підвищенням ризику кровотечі. Періодичий прийом не має значногоефекту. Метоклопрамід і домперидонможуть збільшувати швидкістьвсмоктування парацетамолу, а холестерамін – зменшувати. При нетриваломувикористанні згідно з рекомендованим режимом застосування вказані взаємодії немають клінічного значення. Тривалий прийом протисудомних препаратів можезменшити активність парацетамолу.Взаємодія між симпатоміметичними амінами, такими якфенілефрин, та інгібіторами моноаміноксидази спричиняє гіпертензивний ефект.Фенілефрин може знижувати ефективність бета-блокаторів та антигіпертензивнихпрепаратів. Стани, при яких застосовуються ці препарати, є протипоказанням щодовживання препарату “Колдрекс МаксГрип Лимон”.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурінижче 25°С. Берегти від дітей. Термін зберігання – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z