Загружается, подождите...

Колдрекс бронхо (Coldrex broncho)


міжнародна та хімічнаназви: guaifenesin;3-(2-метокси-фенокси)пропан-1,2-діол;

основні фізико-хімічнівластивості: темно-коричнева в’язка рідина;

склад: 5 мл сиропу містять 100 мггвайфенезину;допоміжні речовини: глюкоза, патока, оліяанісова, настойка перцю, ксантанова камідь, камфора, карамель (Е150), кислотаоцтова, натрію бензоат, натрію метабісульфіт, макроголь 300, смакові добавки(натрію цикламат, ацесульфам К), лакрично-анісовий ароматизатор, лівоментол,вода.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Відхаркувальні засоби. КодАТС R05C A03.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Гвайфенезин є відхаркувальнимзасобом. Діє за рахунок збільшення об’єму та зниження в’язкості секрету утрахеї і бронхах, що полегшує виділення мокротиння при кашлі. Патока та глюкозау складі сиропу забезпечують додатковий пом’якшувальний ефект на слизовуоболонку горла.Фармакокінетика. Після прийому внутрішньогвайфенезин швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті. Швидкометаболізується до b-(2метокси-фенокси) молочної кислоти – неактивного метаболіту, який виділяється ізсечею. Період напіввиведення гвайфенезину короткий – приблизно одна година.

Показання для застосування.Кашель призастудних захворюваннях і гострих інфекційних захворюваннях верхніх дихальнихшляхів.

Спосіб застосування тадози.Препарат призначений для прийому внутрішньо. Дорослим (включаючи людейпохилого віку) та дітям старше 12 років: по 200 мг гвайфенезину (10 мл сиропу)на прийом, через кожні 2-3 години за необхідності. Максимальна добова доза –2,4 г (120 мл сиропу).Дітям віком від 3 до 12років: по100 мг гвайфенезину (5 мл сиропу) на прийом, через кожні 2-3 години занеобхідності. Дітям віком від 3 до 6 років давати не більше 600 мг гвайфенезину(30 мл сиропу) на добу, дітям від 6 до 12 років – не більше 1,2 г (60 млсиропу) на добу.Тривалість застосування залежитьвід перебігу захворювання.

Побічна дія. Можливість виникненняпобічних ефектів при вживанні препарату в рекомендованих дозах незначна. Інодігвайфенезин може спричиняти відчуття дискомфорту у шлунково-кишковому тракті.

Протипоказання. Гіперчутливість добудь-якого з компонентів, що входять до складу препарату. Цукровий діабет. Вікдо 3 років.

Передозування. Великі дози гвайфенезинуможуть спричинювати нудоту і блювання. При блюванні необхідно вжити відповіднихз клінічної точки зору заходів.

Особливості застосування. Не перевищувативстановленої дози.Вагітність і лактація. Безпечність застосуваннягвайфенезину у періоді вагітності і лактації вивчена недостатньо. Призначенняпрепарату в ці періоди можливе лише у випадку, коли очікувана користь перевищуєможливий ризик.Ефекти на здатність керувати автомобілем або технікою. Колдрекс®Бронхо не має ніякого небажаного впливуна спроможність керувати автомобілем або технікою.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання.Зберігатипри температурі не вище 30 °С. Берегти від дітей. Термін зберігання – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z