Загружается, подождите...

Колдфлюплюс (Coldfluplus)


oсновніфізико-хімічні властивості: таблетки рожевого кольору, з вкрапленнями, добреспресовані, круглі, плоскі, зі зкошеними краями, з розподільчою рискою з одногобоку і гладенькі з іншого боку;

cклад: 1 таблетка містить: парацетамолу - 500 мг,фенілпропаноламіну гідрохлориду - 15 мг,хлорфеніраміну малеату - 4 мг,бромгексину гідрохлориду - 4 мг,ефедрину сульфату - 25 мг;допоміжні речовини: натрію лаурил сульфат, целюлозамікрокристалічна, крохмаль, натрію бензоат, ідакол еритрозин супра, полівінілпіролідон,вода очищена, тальк, магнію стеарат, натрію крохмаль гліколят.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакологічна група. Засоби, що діють на респіраторнусистему. Фенілпропаноламін. АТС R01B A51.

Фармакологічні властивості. Лікарський засіб від застуди тагрипу – комбінований препарат для симптоматичного лікуванняінфекційно-запальних та алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів.Парацетамол має аналгетичну, жарознижувальну таслабковиражену протизапальну дію.Хлорфеніраміну Малеат – блокатор Н1 гістаміновихрецепторів, має протиалергічну дію, сприяє зниженню прояву місцевихексудативних реакцій слизової оболонки носа і придаткових пазух. Пригнічуєсимптоматику риніту, ринорею, біль в очах, неприємні відчуття в носоглотці тагортані. Фенілпропаноламіну гідрохлорид – адреноміметик. Завдякисудинозвужувальній дії, а також внаслідок безпосередньої стимуляціїα-адренорецепторів кровоносних судин слизової оболонки носа, зменшує явищаназальної гіперемії носа,набряку, покращує прохідність дихальних шляхів.Бромгексину гідрохлорид збільшує вміст серозного компонентубронхіального секрету, поліпшує відходження мокротиння за рахунок зниження йогов”язкості та активізації миготливого епітелію.Ефедрину сульфат стимулює α- і β-адренорецептори, спричиняає звуження судин та зменшення запальних явищ приринітах. У комбінації з іншими засобами використовується для лікуванняалергічних станів, таких як астма, сінна пропасниця, кропив”янка, сироватковахвороба. Виявляє також специфічний стимулюючий вплив на ЦНС.

Фармакокінетика. Парацетамол швидко і майжеповністю адсорбується з ШКТ. Максимальна концентрація в плазмі сульфатних іцистеїнових сполук досягається через 30-60 хвилин. Період напіввиведення-близько 2-х годин.Фенілпропаніламіну гідрохлорид швидко і повністюадсорбується з ШКТ. Максимальна концентрація в плазмі досягається через 1-2години. Майже повністю виділяється з організму з сечею, в основному унезміненому вигляді.Хлорфеніраміну малеат добре адсорбується з ШКТ, дія йогорозпочинається через 30 хвилин після прийому і триває протягом 3 - 6 годин.Незначна кількість препарату виділяється у незміненому вигляді з сечею. Більшачастина виділяється з організму у вигляді продуктів метаболізму.Бромгексину гідрохлорид. Дія препарату починає проявлятисячерез 24– 48 годин після початку лікування.

Показання для застосування. Препарат призначений длясимптоматичного лікування застудних захворювань та грипу. Він також показанийпри ринітах будь-якої етіології, у тому числі алергічному, головному болю,гарячкових станах, пов”язаних із запальними захворюваннями верхніх дихальнихшляхів.

Спосіб застосування та дози. Дорослим по 1 таблетці 3 – 4 разина день. Дітям віком 6 – 12 років – ½ таблетки 3 – 4 рази на день або запризначенням лікаря.

Побічна дія. З боку ЦНС: сонливість, порушеннясну, підвищена збудливість (особливо у дітей). З боку ШКТ можуть спостерігатисявтрата апетиту, нудота, диспептичні явища, відчуття дискомфорту вепігастральній ділянці. Алергічні прояви: зрідка можуть спостерігатися дерматологічніреакції у вигляді висипання, свербежу. З боку системи кровотворення: анемія,тромбоцитопенія. Сухість у роті, затруднене сечовиведення, порушенняакомодації, підвищення внутрішньоочного тиску.

Протипоказання. Вагітність та період лактації;Вік до 6 років;Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Взаємодіяз іншими лікарськими засобами. Взаємодія препарату Колдфлю плюс з іншими лікарськимизасобами не описана.

Особливості застосування. Препарат слід призначати зобережністю хворим з тяжкою нирковою або печінковою недостатністю, тяжкоюформою артеріальної гіпертонії, хронічною серцевою недостатністю,гіпертиреозом, цукровим діабетом, аденомою передміхурової залози з порушеннямсечовиведення. У разі виникнення побічної дії з боку ШКТ препаратрекомендується приймати під час їжі. Не слід призначати одночасно з іншимипрепаратами, які містять парацетамол, а також з кофеїном, оскільки йогозастосування може ускладнити відходження розрідженого мокротиння .Під час прийому препарату уникати керування автомобілем тамеханізмами.

Передозування. Симптоми: анорексія, нудота,блювання. Терапія симптоматична. Слід відмінити препарат. Антидотомпарацетамолу є ацетилцистеїн.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурідо +25ОС в сухому, недоступному для дітей місці.Термін придатності - 4 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z