Загружается, подождите...

Колдкурплюс (Coldcureplus)


основніфізико-хімічні властивості, жовтого кольору, ледь опуклі, довгасті таблетки зцентральною насічкою на одному боці;

склад: 1 таблетка містить:ацетамінофену500 мгфенілефринугідрохлориду 5 мгхлорфенірамінумалеату 4 мгкофеїнубезводного 25 мг допоміжніречовини: крохмаль кукурудзяний, полівінілпіролідон, натрію метилпарабен,натрію пропілпарабен, барвник тартразин, кремнію діоксид колоїдний, магніюстеарат.

Формавипуску.Таблетки.

Фармакотерапевтичнагрупа. Аналгетикита антипіретики. Код АТС N02В.

Фармакологічнівластивості.Фармакодинаміка.Колдкур плюс є комбінованим препаратом. Ацетамінофен(парацетамол) чинить аналгезуючу, жарознижувальну дію. Фенілефринугідрохлорид чинить судинозвужувальну дію.Хлорфенірамінумалеат - це ефективний антигістамінний засіб, який застосовується длясимптоматичного лікування алергічних реакцій, зумовлює помірно вираженийседативний ефект.Умеханізмі дії кофеїну істотну роль відіграє його пригнічувальний вплив на ферментфосфодіестеразу, що призводить до внутрішньоклітинного накопичення циклічногоаденозинмонофосфату. Циклічний аденозинмонофосфат є медіаторною речовиною(вторинний медіатор), за допомогою якої здійснюються фізіологічні ефекти різнихбіогенних лікарських речовин. Під впливом циклічного аденозинмонофосфатупосилюються процеси глікогенолізу, стимулюються метаболічні процеси в різнихорганах і тканинах, у тому числі в м’язовій тканині й у ЦНС.Фармакокінетика.Не вивчалася.

Показаннядля застосування. Симптоматичне лікування грипу та інших респіраторних захворювань.

Спосібзастосування та дози. Дорослі: 1 таблетка 3-4 рази на добу. Дітивіком 7-12 років: 1/2 таблетки 3-4 рази на добу.Загальнатривалість лікування не повинна перевищувати 5 днів.Питаннящодо подальшого застосування препарату вирішується індивідуально.

Побічнадія.Сонливість, запаморочення, головний біль, прискорене серцебиття, затримка сечі,безсоння, тремор, порушення шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання, біль ушлунку), сухість у роті, нечіткість зору, сухість слизової оболонки дихальнихшляхів, відчуття стиснення в грудній клітці), шкірні висипи та алергічніреакції, анемія, гіпертензія, безсоння, збудливість. Ухворих з підвищеною чутливістю незначні дози можуть викликати безсоння,запаморочення, прискорене серцебиття, тремор, серцева аритмія.

Протипоказання. Підвищена чутливість добудь-якого з компонентів препарату. Гіпертиреоз,гіпертензія, ішемічна хвороба серця. Вагітність,годування груддю, дитячий вік до 7 років, алкоголізм, порушення функції печінкита нирок.Препаратпротипоказаний хворим, які проходять терапію за допомогою інгібіторів МАО,наприклад ізокарбоксазиду та ніаламіду, або якщо не минуло 2 тижні післяприпинення такої терапії.

Передозування. У хворих з підвищеноючутливістю невеликі дози можуть зумовити безсоння, запаморочення, прискоренесерцебиття, тремор, серцеву аритмію. У такому випадку медикаментозне лікуваннянеобхідно припинити. Терапія симптоматична.

Особливостізастосування.Препарат застосовують з обережністю/під наглядом лікаря при затримці сечі,гіпертрофії простати, гіпертензії, хворобах серця, гіпертиреозі, цукровомудіабеті, епілепсії, особливо у дітей, бронхіальній астмі, особливо у дітей,пептичній виразці, порушеннях функції печінки або нирок.Неперевищувати рекомендовану дозу.Якщовідсутні симптоматичні полегшення протягом 3 днів або стан супроводжуєтьсявисокою температурою, необхідно переглянути тактику лікування.Впливна здатність керувати автотранспортом та працювати зі складними механізмамиПрепаратможе викликати сонливість, тому необхідно утримуватись від керуваннятранспортними засобами і роботи з механізмами.

Взаємодіяз іншими лікарськими засобами. Взаємодія препарату з лікарськими засобами пов’язана звластивостями компонентів, що входять до його складу.Парацетамолпригнічує ефект антикоагулянтів. При одночасному застосуванні парацетамолу збарбітуратами, рифампіцином, алкоголем значно підвищується ризикгепатотоксичної дії. При одночасномузастосуванні кофеїну та ерготаміну посилюється абсорбція останнього. Хлофенірамінодночасно з інгібіторами МАО, фуразолідоном може призвести до гіпертонічногокризу, збудження, гіперпірексії. Трициклічні антидепресанти посилюють симптоматичнудію, одночасне призначення галотану підвищує ризик розвитку шлуночковоїаритмії. Знижує гіпотензивну дію гуанетидину, що у свою чергу посилюєальфа-адреностимулюючу активність фенілефрину.

Умовита термін зберігання. Зберігати при температурі 20 - 30ºС в місцях,недоступних для дітей. Термін придатності - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z