Загружается, подождите...

Колдар (Coldaur)


міжнародна та хімічна назва: комбінований препарат;

основніфізико-хімічні властивості

: різнокольоровігранули;

склад

: однакапсула містить: фенілпропаноламіну гідрохлорид – 50 мг, хлорфенірамінмалеат –8 мг;допоміжні речовини: крохмаль, цукроза. Полівінілпіролідон К-30,етилцелюлоза, татразін супра, еритрозін супра, ізопропиловий спирт, моностеаратгліцерину, метиленхлорид.

Форма випуску. Тверді желатинові капсули пролонгованої дії.

Фармакологічна група. R01BA51. Препарати для лікування захворювань носа.

Фармакологічнівластивості. Комбінований препарат. Фенілпропаноламін – агоністальфа-адренорецепторів, має судинозвужуючу дію, зменшує набряк та гіпереміюслизових оболонок верхніх дихальних шляхів та придаточних пазух.Хлорфенірамінмалеат –блокатор гістмінових Н1-рецепторів, має протиалергічну дію, зменшуєпроникливість судин слизової оболонки верхніх відділів дихальних шляхів,запобігає надмірному сльозовиділенню, зуду в очах та в носі.

Фармакокінетика. Завдяки особливостямлікарської форми після внутрішнього прийому капсул активні речовинививільнюються із гранул в оптимальних дозах за допомогою осмотичного механізмуз постійною швидкістю на протязі 12 год. Всі інгредієнти починають діяти через15 хвилин після прийому. Максимальна концентрація активних речовин досягаєтьсячерез 2-3 год.

Показання дозастосування. Гострий тахронічний риніти; алергічний риніт; гострий синусит; рінорея (надмірневиділення із носу); грип та ОРВІ.

Спосібзастосування та дози. Дорослимта дітям старше 12 років: по 1 капсулі кожні 12 годин або за призначеннямлікаря.

Показання для застосування

Курс лікування (днів)

Кількість капсул на курс (шт) Алергічний риніт Від 3 до 6 Від 6 до 12 Гострий риніт, ринорея, грип, ОРВІ Від 1 до 3 Від 2 до 6 Хронічний риніт До 30 До 60 Синусит Від 6 до 12 Від 12 до 24

Побічна дія. Кропив’янка, головний біль, запаморочення,сонливість, серцебиття, артеріальна гіпертензія, запор, сухість слизових оболонок.Протипоказання. Підвищеначутливість до препарату; гіпертонія; підвищений внутрішньоочний тиск;вагітність.

Вагітність та лактація. Використання Колдару при вагітності та в періодлактації можливе тільки у тому випадку, якщо потенційна користь застосуванняпрепарату перевищує ризик розвитку побічної дії.

Взаємодія зіншими лікарськими засобами. Приодночасному застосуванні Колдар посилює дію седативних та снотворних засобів.

Особливливості застосування. З обережністю потрібно призначати препарат пацієнтам,що займаються потенційно небезпечними видами діяльності, в т.ч. керуваннямавтомобілю.Не слід приймати спиртні напої, так як алкогользбільшує ефект сонливості.

Передозування. До теперішнього часу про випадки передозуванняКолдару не повідомлювалось.Форма випуску. Твердіжелатинові капсули № 10 в контурній чарунковій упаковці.Умови та термін зберігання. Термінпридатності – 3 роки.Зберігати в сухому, захищеному від світла місці, при кімнатнійтемпературі.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z