Загружается, подождите...

Колдакт лор пілс (Coldact lor pills)


основні фізико-хімічні властивості: льодяники круглої форми оранжевого кольору ззапахом апельсина;склад: 1 льодяник містить 2,4-дихлорбензиловий спирт 1,2 мг та амілметакрезол0,6 мг;допоміжніречовини: лівоментол, оліяапельсинова, барвник оранжево-жовтий, лимонна кислота, сахароза, глюкоза.Форма випуску. Льодяники зісмаком апельсина.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що використовуються при захворюваннях горла.Код АТС R02A A20.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Колдакт Лор Пілс - це комбінований антисептичнийпрепарат місцевої дії, який застосовується при інфекційних захворюванняхротової порожнини і глотки. Активні інгредієнти препарату – амілметакрезол та2,4-дихлорбензиловий спирт - мають синергічну антисептичну дію щодо широкогоспектру грамнегативних та грампозитивних мікроорганізмів. Препарат також маєантимікотичну дію. Колдакт Лор Пілс запобігає розвитку вторинної бактеріальноїінфекції під час вірусних захворювань, які супроводжуються запаленням верхніхдихальних шляхів. Натуральні допоміжні речовини (апельсинова олія) маютьпом’якшувальну та місцевоанестезуючу дію і завдяки цьому сприяють уникненнюнеприємного відчуття в горлі під час застуди та грипу, а також полегшуютькашель.Фармакокінетика. У зв’язкуз низькою системноюабсорбцією активних інгредієнтів препарату дані щодо фармакокінетики відсутні.

Показаннядля застосування.Інфекційно - запальні захворювання ротової порожнини і глотки легкого ступеня,включаючи фарингіт, глосит, стоматит, афтозний стоматит, гінгівіт. Препараттакож показаний для полегшення кашлю при звичайній застуді.

Спосібзастосування та дози. Звичайнарекомендована доза Колдакту Лор Пілс для дорослих та дітей, що досягли7-річного віку, становить 1 льодяник кожні 2 - 3 години, максимальна добовадоза - 8 льодяників на добу. Льодяник необхідно повільно розсмоктати.

Побічна дія. Дуже рідко можуть спостерігатись алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якогоінгредієнта препарату.

Передозування.Досі про передозуванняпрепаратом не повідомлялося. Через низьку системну абсорбцію активнихінгредієнтів передозування препаратом малоймовірне.

Особливостізастосування. Хворим нацукровий діабет варто враховувати, що льодяники містять цукор. Колдакт Лор Пілсне має впливу на здатність керувати транспортними засобами або іншимимеханізмами. Безпечність застосування препарату під час вагітності та годуваннягруддю не встановлена.

Взаємодіяз іншими лікарськими засобами. Невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухомумісці, при температурі не вище 25°С. Термін зберігання – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z