Загружается, подождите...

Клімаксан (Climaxan)


основні фізико-хімічні властивості

: таблетки від білого до білого з кремовим відтінком або білого ізсіруватим відтінком кольору, плоскоциліндричної форми, з гладкою однорідноюповерхнею, з фаскою;

склад: 1 таблетка містить Сimicifuga racemosa (Циміцифуга) С200, Apismellifica (Апіс) С200, Lachesis mutus (Ляхезіс) С50;

допоміжні речовини: лактоза, целюлоза мікрокристалічна, кальцію стеаратабо магнію стеарат, аеросил.

Форма випуску. Таблетки гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в гінекології. Код АТС G02CX.

Фармакологічні властивості. Клімаксан – комплексний гомеопатичний препарат, щоусуває вегето-судинні розлади, зумовлені гормональним дисбалансом, якийхарактерний для передклімактеричного та клімактеричного періодів. Препаратсправляє помірну седативну дію.

Показання для застосування. Препарат застосовують при вегето–судинних іпсихічних розладах, характерних для передклімактеричного та клімактеричногоперіодів (припливи, пітливость, прискорене серцебиття, головний біль,запаморочення, дратівливість, емоційна неврівноваженість, порушення сну).

Спосіб застосування та дози. Препарат приймають внутрішньо, по 1 таблетціна один прийом, не менше, ніж за 15 хвилин до їди. Таблетку тримають у роті доповного розчинення.Препарат приймають кожний день уранці,1 раз на добу, протягом 1-2місяців. При тяжкому перебігу клімаксу можливий прийом 2 рази на добу - вранціі ввечері.За необхідності курс лікування повторити через два-три тижні.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентівпрепарату.

Передозування. Випадки передозування не спостерігалися.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Поки що не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світламісці, при температурі від 4 °С до 25 °С. Зберігати в недоступному для дітеймісці. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z