Загружается, подождите...

Клімапін (Climapin)


основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина червоно-бурого кольору, здухмяним специфічним запахом;

склад: 100 мл настойки містять екстракту спиртового рідкого (1:10)із суміші: плодів глоду 3 г, супліддя хмелю 2 г, трави кропиви собачої 1,5 г,листя кропиви 1 г, листя шавлії 1,5 г, трави материнки 0,5 г, листя або травибеладонни 0,5 г; допоміжні речовини: спирт етиловий 40 %.

Форма випуску. Настойка спиртова.

Фармакотерапевтична група. Інші снодійні та седативні препарати, включаючикомбінації. Код АТС N05С М50.

Фармакологічні властивості. Клімапін® має виражену седативну ігіпотензивну дію, імуностимулювальний та стресопротекторний ефект, м’якостимулює функцію статевих залоз. Препарат добре всмоктується в ШКТ. Терапевтичний ефект препаратупочинає виявлятися через 30 хвилин після прийому та досягає максимуму через 1–2години. Позитивний ефект спостерігається після застосування препарату протягом7–10 діб.

Показаннядля застосування. Гіпертензія(легка та помірна), збудливість, зниження потенції, клімактеричний синдром,порушення сну, а також як засіб, що поліпшує загальний стан людей похилоговіку.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають внутрішньо, від 10–20крапель до 1 чайної ложки, в невеликій кількості води, за 30 хвилин до їди, 3–4рази на день. Курс лікування – 1 місяць. Через 10 днів курс лікування можнаповторити. Перед застосуванням збовтувати.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості добудь-якого з його компонентів, дітям віком до 12 років, жінкам у періодивагітності та лактації.

Передозування. При застосуванні доз препарату, які перевищуютьрекомендовані, можлива сонливість.

Особливості застосування. Препарат не призначають водіям, пацієнтам, якіпрацюють з механізмами та пристроями, що потребують підвищеної уваги та швидкихрухових реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат підсилює дію седативних ігіпотензивних засобів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей,захищеному від світла місці, при температурі не вище +30 оС. Термінзберігання – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z