Загружается, подождите...

Клімакто-гран (Climacto-gran)


основні фізико-хімічні властивості: гранули, що розчиняються уводі, білого, сірувато-білого або жовтувато-білого кольору;

склад: 10 г гранул містять Ляхезису 30СН20 мг, Сангвінарії 30СН 20 мг, Глоноїнуму 200СН 20 мг, Циміцифуги 200СН 20 мг,Сульфуру 30СН 20 мг;допоміжна речовина: крупка цукрова.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичнийпрепарат.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Властивостіобумовлені поєднанням рослинних та мінеральних компонентів, що входять доскладу препарату. Виявляє вегетостабілізуючу, ангіопротекторну, метаболічну,спазмолітичну, протизапальну, імуностимулюючу, психотропну, антидепресивну дії.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Нейроциркуляторні тапсихоемоційні розлади в передклімактеричний та клімактеричний періоди, у томучислі: відчуття жару, посилення потовиділення; порушення сну, підвищеназбудливість, дратівливість; депресивні стани; атрофічні процеси шкіри, сухістьслизових оболонок; передменструальний синдром.

Спосіб застосування та дози. Жінкам у період менопаузипризначають по 5 гранул під язик 1 - 3 рази на добу курсами по 3 тижні зперервою 7 днів. Гранули слід приймати під язик, до повного розсмоктування, за15 - 20 хв до або через годину після їжі. За необхідності, гранули можуть бутизаздалегідь розчинені у невеликій кількості води.Курс лікування – 3 - 6 тижнів.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Відсутні.

Передозування. Не призводить до негативнихнаслідків і не потребує антидотної терапії.

Особливості застосування. Препарат не маєособливостей застосування.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Припоєднанні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх прийомом повиненстановити не менше 30 хв.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступномудля дітей, сухому місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності — 3роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z