Загружается, подождите...

Цитраргінін (Citrarginine)


основні фізико-хімічні властивості: розчин коричневого кольору з приємнимспецифічним запахом та смаком;

склад: 10 мл розчину містять: аргініну цитрату нейтрального1 г, бетаїну гідрохлориду 0,5 г, бетаїну основного 0,5 г;допоміжні речовини: натрію метилгідроксибензоат,натрію пропілгідроксибензоат, ароматизатор натуральний виноградний, сироппростий, вода очищена.

Форма випуску. Розчин для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються призахворюваннях печінки, ліпотропні речовини. Код АТС А05В А50**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Цитраргін – це поєднання двохамінокислот природного походження: аргініну та бетаїну. Аргінін – амінокислота,яка бере участь у біосинтезі білка і в метаболізмі сечовини, сприяє виділеннюкінцевих продуктів розпаду білка, посилює детоксикаційну функцію печінки.Бетаїн – амінокислота, яка бере участь у біосинтезіфосфоліпідів. Запобігає жировій дистрофії печінки при незбалансованому раціоніхарчування з високим вмістом жирів і при надмірному вживанні алкоголю.Наявність у складі препарату іону цитрату(антиоксиданта) сприяє процесу травлення, який супроводжується гіперациднимистанами.

Показання для застосування. Захворювання печінки (печінковаенцефалопатія, гепатити, гепатози, цирози). Профілактика гепатотоксичної діїалкоголю, медикаментів, промислових та інших шкідливих факторів. Стани,пов’язані з порушенням білкового метаболізму (стреси, астенія, травми,голодування).

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям: розвести вміст 1 ампули в½ склянки води. Добова доза препарату становить 1 - 3 ампули.

Побічна дія. Препарат зазвичай переноситься добре, але дуже рідкоможуть виникнути алергічні реакції у вигляді шкірних висипань.

Протипоказання. Гостра ниркова недостатність.

Передозування. Про випадки передозування препаратом повідомленьнемає.

Особливості застосування. Препарат містить 40 мг 95% спирту етиловогов 1 ампулі.При цукровому діабеті необхідно враховуватикількість цукру в кожній ампулі (4,5 г) для щоденного раціону.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці,при температурі не вище 15 - 25°С. Термін придатності – 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z