Загружается, подождите...

Канальгат (Canalgatum)


міжнародна та хімічна назви: кальцію альгінат; кальційнатрієва сіль альгінової кислоти;

основні фізико-хімічні

властивості:гранульований крупний порошок світло-коричневого кольору;

склад: кальцій натрієва сільальгінової кислоти - 2,0 г (у перерахуванні на середню масу вмісту одногопакету).

Форма

випуску. Гранули.

Фармакологічна група. Терапевтичнірадіофармацевтичні засоби АТС V10.

Фармакологічні властивості.. Канальгат виявляєпротирадіаційну профілактично-лікувальну дію при зовнішньому опромінюванніорганізму і антидотний ефект як елімінатор інкорпорованих радіонуклідів(стронцій, цезій). Має істотну гемостимулюючу активність по відношенню добілого та червоного паростків кровотворення. Сприяє послабленню пострадіаційнихпорушень і репаративним процесам у шлунково-кишковому тракті, підтриманнюмінерального гомеостазу в опроміненому організмі. Сприятливо впливає на станбілково-азотистого обміну.

Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показання для застосування. Препарат Канальгатпризначають:хворим з інкорпорацією радіонуклідів;хворим з наслідкамизовнішнього опромінювання, в тому числі тим, хто отримує хіміо-променевутерапію;як гемостимулюючий засіб принаявності лейкопенії, амнезії;при захворюванняхшлунково-кишкового тракту і жовчовивідних шляхів (хронічний гастродуоденіт,гепатохолецистит, виразкова хвороба дванадцятипалої кишки).

Спосіб застосування та дози. Препарат приймають підчас їжі з одним із харчових продуктів. Дози для дорослих: по 2 г тричі на добу.У випадку інкорпораціїрадіонуклідів -4г тричі на добу.Максимальний курс лікування - 20 - 24 доби. Лікування рекомендується проводити2 - 3 рази на рік з інтервалом 4-6 місяців.

Побічна дія. Не встановлена.


Протипоказання. Не встановлені.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Препарат добре сполучається з терапевтичними засобами. Прикомплексній терапії препарат можна застосовувати у поєднанні з анаприліном,капотеном, фесталом і седативними засобами.

Передозування. Не виявлені.

Особливості застосування. Не виявлені.

Умови та термін зберігання.Зберігатив сухому, захищеному від світла місці. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z