Загружается, подождите...

Бротинум (Brotinum)


міжнародна назва: cholinе salicylate;

основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна або трохи жовтуватарідина, без запаху або зі слабким характерним запахом;

склад: 10 г розчину містять холіну саліцилату – 2 г;допоміжні речовини: гліцерин 86%, хлоробутанолгідрат, спирт етиловий95%, вода очищена.Форма випуску. Краплі вушні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в отології. Код АТС S02D A03.Фармакологічні властивості. Холіну саліцилат є похідним саліцилової кислоти. Препарат має протизапальну,жарознижувальну та знеболювальну дію, пов’язану з пригніченням синтезупростагландинів. 20% розчин, що застосовується місцево, купірує або помірнополегшує біль.

Показання для застосування. Гостре катаральне запалення зовнішнього слуховогопроходу (також ускладнене бактеріальною інфекцією), барабанної перетинки,середнього вуха. Може також застосовуватися для розчинення сірчаної пробкиперед промиванням зовнішнього слухового проходу.

Спосіб застосування та дози.Дорослим, як правило, призначають закапувати по 3 - 4 краплі у хворевухо 3 - 4 рази на день. Краплі рекомендується закапувати у положенні лежачи,повернувши вгору вухо. Після процедури хворий повинен декілька хвилинзалишатися у цьому положенні.

Побічна дія. Алергічні реакції; при тривалому застосуванні, атакож у хворих з перфорацією барабанної перетинки препарат може спричинитипорушення слуху.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до саліцилатівабо інших нестероїдних протизапальних засобів (у т. ч. аспіринова астма).Перфорація барабанної перетинки. Періоди вагітності і лактації.

Передозування. Не відзначалося.

Особливості застосування. Похідні саліцилової кислоти при потраплянні усереднє вухо через ушкоджену барабанну перетинку можуть спричинити порушення слухуабо глухоту. У зв’язку з цим препарат не слід застосовувати без попередньогообстеження в оториноларинголога. Рекомендується обмежити застосування препаратудо необхідного мінімуму.Враховуючи характер дії препарату і потенційну небезпеку, яку спричиняютьсаліцилати, не рекомендується застосування препарат в педіатричній практиці, вперіод вагітності і лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітеймісці, при температурі 15 - 250 С. Не допускати заморожування.Термін зберігання - 3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z