Загружается, подождите...

Бронхо-гран (Broncho-gran)


основні фізико-хімічні властивості: гранули, що розчиняються уводі, солодкі на смак, білого кольору з сіруватим або кремовим відтінком;

склад: Бріонія альба 200CH 20 мг; Спонгія 200CH 20 мг; Іпекакуана 200CH 20мг; Вербаскум 50CH 20 мг; Каліум біхромікум 200CH 20 мг;допоміжна речовина: крупка цукрова.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат, щозастосовується для лікування кашлю та застудних захворювань. Код АТС V03A X.

Фармакологічні властивості. Полегшує кашель, сприяєвідходженню мокротиння, зменшує запалення дихальних шляхів.

Показання для застосування. Застосовується як засібсимптоматичної терапії при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, якісупроводжуються кашлем. Лікування та профілактика рецидивів гострих і хронічнихларингітів, трахеїтів, бронхітів.

Спосіб застосування та дози. По 7 гранул під язик, 2-6разів на день, в залежності від важкості стану. При хронічних бронхітах – по 5гранул, 1-2 прийоми на день. Дітям від 1 до 7 років – із розрахунку 1 гранулана рік життя (на 1 прийом).

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Відсутні.

Передозування. Не призводить донегативних наслідків і не потребує антидотної терапії.

Особливості застосування. Гранули приймати під язик,до повного розсмоктування, за 15-20 хвилин до або через годину після їди.При необхідності гранули розчинитиу невеликій кількості води.Можливий прийом препарату в періодивагітності і лактації.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Припоєднанні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх прийомами повинен становитине менше 30 хвилин.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому,недоступному для дітей місці, при температурі не вище 250С. Термінзберігання – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z