Загружается, подождите...

Бронхипрет тп (Bronchipret tr)


основні фізико-хімічні властивості: круглі, двоопуклі таблетки зеленогокольору, вкриті плівковою оболонкою;

склад: 1 таблетка, вкрита оболонкою, міститьекстракту сухого трави чебрецю(Herba Thymi vulgaris) 160 мг;екстракту сухого коренівпервоцвіту (Radix Primulae) 60 мг;допоміжні речовини: диметикон, лактози моногідрат, глюкозисироп, кремнію діоксид високодисперсний, целюлоза мікрокристалічна, магніюстеарат, метилгідроокси-пропілцелюлоза, м’яти перцевої аромат,полі(1-вініл-2-піролідон), поліетилакрилат-метилметакрилат, пропіленгліколь,натрію сахарин, тальк, рибофлавін, хлорофілу порошок, титану діоксид.

Форма випуску. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують для лікування кашлюта застудних захворювань. Код АТС R05C A10.

Фармакологічні властивості. Рослинні компоненти, що входять до складупрепарату, мають комплексну активність, яка виявляється у секретолітичній ібронхоспазмолітичній дії.Фармакодинаміка. Сапоніни з коренів первоцвітувикликають секретолітичний ефект, що досягається за допомогою рефлекторного механізмупри дії на чуттєві нервові закінчення травного тракту. Ефірні олії тафлавоноїди трави чебрецю мають бронхоспазмолітичну і секретолітичну дію. Такожбув підтверджений антибактеріальний ефект препарату, зумовлений тимоловимкомпонентом ефірної олії з трави чебрецю.Сапоніни первоцвіту маютьдосить низький показник резорбції. Флавоноїди трави чебрецю (наприклад,апігенін, лютеолін) розщеплюються кишковою флорою та добре всмоктуються в крові виділяються або в незмінному вигляді, або у вигляді метаболітів, головнимчином нирками. Тимол виділяється переважно через легені.

Показання для застосування. Для лікування захворювань верхніх і нижніхдихальних шляхів, що супроводжуються кашлем та утворенням мокротиння, пригострому і/або хронічному бронхітах.

Спосіб застосування та дози. Якщо немає інших рекомендацій, підлітки увіці старше 12 років і дорослі приймають по 1 таблетці, перед їдою, три рази надень.Таблетки, вкриті оболонкою,слід приймати не розжовуючи, з невеликою кількістю рідини.

Побічна дія. У поодиноких випадках можливі дискомфорт уділянці шлунка і нудота.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість докомпонентів препарату. Дитячий вік до 12 років.

Передозування. При прийомі великих доз препарату, що значноперевищують рекомендовані, можливі шлункові розлади, блювання і діарея.

Особливості застосування. У періоди вагітності та годування груддюпрепарат слід використовувати тільки за призначенням лікаря.Препарат не впливає на здатність керуватиавтомобілем і працювати з механізмами.Можливо застосовування хворими на діабет, тому що 1таблетка містить менше 0,03 одиниці заміщення вуглеводів.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами.Взаємодія з іншими лікарськими засобами не спостерігалася. Можлива комбінація зантибактеріальними лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від діїсвітла місці, при температурі не вище 25˚ С. Зберігати в недоступному длядітей місці!Термін зберігання - 3 роки. Не використовувати післязакінчення терміну зберігання, зазначеного на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z