Загружается, подождите...

Бронхипрет (Bronchipret)


основні фізико-хімічнівластивості: прозорарідина, світло-коричневого кольору. Запах ароматний, на смак - солодка; склад:100 г сиропу містятьекстракту рідкого трави чебрецю(Herba Thymi vulgaris) 15,00 г; екстракту рідкого

з листків плюща(Hederae helicis) 1,50 г;Сироп містить 7 об/% спиртуетилового.допоміжні речовини: мальтитний сироп, калію сорбат, кислотилимонної моногідрат, вода очищена.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують для лікування кашлюта застудних захворювань. АТСкод R05C А10.

Фармакологічні властивості. Рослинні компоненти, що входять до складупрепарату мають комплексну активність, яка виявляється у секретолітичній ібронхоспазмолітичній та частково протимікробній дії.Фармакодинамика. Ефірні олії та флавоноїди трави чебрецюмають бронхоспазмолітичну і секретолітичну дію. Сапоніни з листків плюща такожвикликають секретолітичний ефект. Крім того препарати з листків плюща виявляютьспазмолітичну дію на гладку мускулатуру і значно зменшують бронхоконстрикцію.Також був підтверджений антибактеріальний ефект препарату, зумовленийвластивостями екстракту плюща та тимоловим компонентом ефірної олії з травичебрецю.Сапоніни плюща мають доситьнизький показник резорбції. Флавоноїди траві чебрецю (наприклад апігенін,лютеолін) розщеплюються кишковою флорою та добре всмоктуються в кров івиділяються або в незміненому вигляді, або у вигляді метаболітів головним чиномнирками. Тимол виділяється переважно через легені.

Показання для застосування Для лікування захворювань верхніх і нижніхдихальних шляхів, що супроводжуються кашлем та утворенням мокротиння, пригострому і/або хронічному бронхітах.

Спосіб застосування та дози.Якщо немає іншихрекомендацій, препарат приймають 3 рази на день в дозах наведених в таблицівідповідно віку та ваги: Вік: Вага (кг) Дози (крапли) немовлята до 12 місяців Д&Ю по 10-16 крапель 1-2 ІОгДЬ 17 2-3 12-13 Г 20 3-4 14-15 23 4-5 16-18 26 5-6 19-20 29 6-7 21-23 32 7-8 24-25 35 8-9 26-28 38 9-Ю 29-31 41 10-11 32-34 44 12-13 38-39 50 Якщо вага дитини, віком понад 1рік, значно відрізняється від вказаного в даної вікової категорії, тозастосування препарату має бути зорієнтовано на дійсну вагу пацієнту.Якщо вага дитини відома,рахують таким чином: 1 крапля на кг ваги +10 крапель (наприклад дитина вагою 20кг: 20 +10=30 крапель). Якщо вага невідома, то діти віком 1-2 роки приймають 17крапель, а дітям старше рахують так - 17 крапель + 3 краплі на кожен додатковийрік життя (наприклад дитина віком 3 роки: 17+3=20 крапель; 6 років: 17+12=29).За допомогою мірногостаканчика: Вік Дози (3 рази на день) Немовлята до 12 місяців 1,1 мл Діти до 2 років 2,2 мл Діти до 6 років 3,2 мл Діти шкільного віку до 12 років 4,3 мл Підлітки з 12 років та дорослі 5,4 мл Нерозведений сироп рекомендуєтьсязапивати невеликою кількістю рідини (водою, соком або чаєм), у дітей до 6 роківнеобхідну кількість крапель треба розвести в 1 столовій ложці рідини.

Побічна дія. Побічні ефекти не відомі.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість докомпонентів препарату.

Передозування. При прийомі великих доз препарату, що значноперевищують рекомендовану, можливі шлункові розлади, блювання і діарея.

Особливості застосування. У періоди вагітності та годування груддюпрепарат слідвикористовувати тільки запризначенням лікаря.Перед вживанням сироп слідзбовтувати. Під час зберігання можливо незначне помутніння: це - не впливає наефективність препарату. Препарат не впливає на здатністькерувати автомобілем та працювати з механізмами.Примітка для хворих надіабет. Не містить цукру.Можливо застосовування хворими на діабет,тому що доза для прийомумістить менше 0,03 одиниці заміщення вуглеводів.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Взаємодіяз іншими лікарськими засобами не спостерігалася. Можлива комбінація зантибактеріальними лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від діїсвітла місці, при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітеймісці!Термін придатності - 3 роки. Невикористовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.Відкритий флакон можнавикористовувати протягом 6 місяців.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z