Загружается, подождите...

Бронхіалплюс для дітей з ісландським мохом, ромашкою і вітаміном с (Bronchialplus for children with iceland moss, camomile and vitamin c)


основні фізико-хімічні властивості:сиропоподібнарідина світло-коричневого кольору із смаком і характерним запахом рослинних екстрактів імеду;

склад: в 5 мл (6,500 г) міститься:рідкого екстракту ісландського моху (1:10) 0,390 г;рідкого екстракту квітів ромашки лікарської (1:10) 0,260 г;аскорбінової кислоти 0,019 г;допоміжні речовини: сахароза, мед, калію сорбат,вода очищена, спирт етиловий.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група.Засоби, що застосовуються при кашліта застудних захворюваннях. Код АТС АТХ R05X.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Натуральний засіб, що застосовуєтьсяпри кашлі і запаленнях верхніх дихаль-них шляхів, лікуванні застудних захворювань і грипу.Заспокоює подразнюючий кашель, полег-шує відхаркування. Спеціально підібрана комбінаціяісландського моху, ромашки і вітаміна С заспокоює болісний кашель. Ісландський мох містить велику кількість слизу, якаутворює захисну плівку на слизових оболон-ках запалених верхніх дихальних шляхів. Лишайникові кислоти ісландського моху маютьзм’якшувальну, відхаркувальну, протимікробнудію. Імуностимулююча дія екстрактів запобігає більшшвидкому одужанню при захворюваннях дихальних шляхів.Квітки ромашки аптечної мають протизапальну,бактерицидну і фунгіцидну дію. Загальнозаспо-кійливий і спазмолітичний ефект дає змогу прийматипрепарат навіть при астматичних і спастичних бронхітах. Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання для застосування. Запалення верхніхдихальних шляхів, які супроводжуються кашлем; гострі і хронічні бронхіти, застуднізахворювання та грип.

Спосіб застосування та дози. Дітям до 3 років -½ чайної ложки, дітям старше 3-х років - по 1 чайній ложці 3-5 разів на день.Сироп можна запити теплим чаєм, або водою. Термін лікування становить7-10 днів.Перед вживанням збовтати!

Побічна дія. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання.Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Не відомо.

Особливості застосування.Сироп містить сахарозу!

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Невиявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, темномуі недоступному для дітей місці при температурі не вище +25°С. Термін придатності– 3 роки. Рослинні екстракти можуть бути причиною помутнінняпрепарату, яке не впливає на якість і термін придатності

.Термін придатності препарату після відкриття флаконустановить 10 діб.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z