Загружается, подождите...

Бронхіалз подорожником, чебрецем івітаміном с (Bronchial with plantain,thyme and vitamin c)


основні фізико-хімічні властивості: густа рідина від коричневого докоричнево-зеленуватого кольору, зі смаком і характерним запахом ментолу і рослиннихекстрактів;

склад: 5 мл (6,500 г) сиропу містять:рідкого екстракту листків подорожника (1:10) 0,325 г; рідкого екстракту чебрецю (1:10) 0,325 г;аскорбінової кислоти 0,019 г;евкаліптової олії 0,0065 г; м’ятної олії 0,0065 г;допоміжні речовини: сахароза, калію сорбат, полісорбат 80, макрогол400, вода очищена.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Код АТС АТХ R05X.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Натуральний засіб, що застосовується при гострихзапальних процесах верхніх дихальних шляхів, які супроводжуються кашлем;гострих і хронічних бронхітах. Препарат виявляє протикашльову, спазмолітичну, відхаркувальну,протизапальну і антибактеріальну дію, що обумовлено комбінацією рослин, яківходять до складу препарату. Ментол охолоджує, виявляє легку місцеву знеболювальну дію. Вітамін С(аскорбінова кислота) мобілізує захисні сили організму на боротьбу з інфекцією,а також нормалізує проникність капілярів, яка часто порушується при запальнихпроцесах. Листки подорожника мають бактеріостатичну і бактерицидну дію.Підібрана комбінація екстрактів препарату захищає слизові оболонки,зменшує позиви до кашлю, сприяє виділенню мокроти і слизу, запобігаєрозмноженню бактерій і розвитку запального процесу.Фармакокінетика. Недосліджена.

Показання для застосування.Застосовується при гострих запальних процесах верхніх дихальних шляхів,які супроводжуються кашлем: гострих і хронічних бронхітах.

Спосіб застосування та дози. Дорослим – по 1 столовій ложці, дітямстарше 3 років – по 1 чайній ложці 3 – 5 разів на день. Перед вживаннямзбовтати.Термін лікування становить 7 – 10 днів.

Побічна дія.Не відома.

Протипоказання.Алергічні реакції на лікарські рослини, що входять до складу препарату.Дитячий вік до 3 років.

Передозування.Не відоме.

Особливості застосування. Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або потенційнонебезпечними механізмами.Перешкод для прийому препарату під час вагітності та годування груддюнемає.Сироп містить сахарозу!

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, темному і недоступномудля дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.Термін придатності препарату після відкриття флакона становить 21 день.Рослинні екстракти можуть бути причиною помутніння, яке не впливає наякість і термін придатності препарату.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z