Загружается, подождите...

Брильянтовийзелений (Brilliant green)


міжнародна та хімічна назви: brilliant green; біс-(п-диетиламіно)-трифенілангідрокарбінолуоксалат;

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина інтенсивно зеленого кольоруз запахом спирту;

склад: 1 мл розчину містить брильянтового зеленого 0,01г;допоміжні речовини: спирт етиловий 60 %.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування, спиртовий 1%.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні засоби. Код АТС D08A X09**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Антисептичний засіб для зовнішньогота місцевого застосування. Чинить антимікробну дію, не має подразнювальногоефекту.Препарат активний відносно грампозитивних бактерій.Фармакокінетика.Препарат місцевої дії. Данихпро всмоктування в кров та включення в метаболічні процеси організму невиявлено.

Показання для застосування. Препарат застосовують зовнішньо при легкихгнійно-запальних процесах шкіри (піодермія, фурункульоз, карбункульоз,мейболеїт, блефарить), а також для обробки операційного поля, шкірних покривівпісля операцій та травм.

Спосіб застосування та дози. Наносять на поверхню шкіри, охоплюючи припорушенні її цілісності навколишні здорові тканини.При захворюваннях очей змазують краї повік.

Побічна дія. Алергічні реакції (свербіж, кропив’янка). Припопаданні розчину на слизову оболонку ока виникає печія, сльозотеча, можутьвиникати опіки.

Протипоказання. Алергічні реакції на компоненти препарату. Підвищеначутливість до складових препарату.

Передозування. Не спостерігалося.

Особливості застосування. Не слід допускати попадання розчину наслизові оболонки, оскільки спирт, що міститься в засобі, може викликати опіки,сильне подразнення. Активність препарату суттєво зменшується у присутностісироватки крові.Немає посилань на те, що препарат може негативновпливати на водіїв та людей, що працюють з технікою.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з препаратамидля зовнішнього застосування, що містять органічні сполуки, може денатуруватибілки, створювати нові сполуки.

Умови та термін зберігання.Зберігати в захищеному від світла та недоступномудля дітей місці при температурі не вище 25оС. Термін придатності – 2роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z