Загружается, подождите...

Бревіблок 10 мг/мл (Brevibloc10 mg/ml)


міжнародна та хімічнаназви: esmolol; (±)метил р-[2-гідрокси-3-(ізопропіл аміно)пропо-кси]гідроцинамату гідрохлорид;

основні фізико-хімічнівластивості: прозорий, безбарвний або з жовтуватим відтінком розчин;

склад: 1 мл розчину міститьесмололу гідрохлориду 10 мг;допоміжні речовини: натрію ацетат, кислотаоцтова крижана, натрію гідроксид, кислота хлористоводнева, вода для ін’єкцій.

Форма випуску.Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група.Селективні блокаторибета-адренорецепторів. Код АТС С07А В09.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Бревіблок є кардіоселективнимблокатором бета-1-адренорецепторів зі швидким початком і дуже малою тривалістюдії; у терапевтичних дозах не має власної симпатоміметичної імембранстабілізуючої активності; справляє антиангінальну, антигіпертензивну іантиаритмічну дію. Зменшує стимульоване катехоламінами утворення цАМФ з АТФ,знижує внутрішньоклітинний потік Са2+, зменшує частоту серцевихскорочень (ЧСС), сповільнює провідність, знижує скоротність міокарда.Дія препаратупочинається з моменту введення, максимальний терапевтичний ефект розвиваєтьсячерез 2 хвилини після введення і закінчується через 10-20хвилин після припинення інфузії.Есмололугідрохлорид за своєю хімічною природою належить до класуфеноксипропанол-амінових бета-адреноблокаторів. Він має ензиматично лабільнуефірну ланку, внаслідок чого швидко метаболізується і має короткий часнапівжиття в плазмі крові. Препарат Бревіблок, як і інші бета-адреноблокатори, чинитьнегативну інотропну дію.Фармакокінетика.Періоднапіввиведення есмололу після внутрішньовенного введення становить близько 9хвилин. Есмолол метаболізується естеразами еритроцитів до вільного кислогометаболіту ALS-8123, який має слабку (менше 0,1 % від есмололу) бета-блокуючуактивність. Його період напіввиведення становить приблизно 3,7 години.Менше 2 %есмололу виводиться із сечею в незміненому вигляді. Кислий метаболіт виводитьсяіз сечею.Есмолол на 55% зв'язується з білками плазми крові (для кислого метаболіту цей показникстановить усього 10 %).

Показання для застосування.-Суправентрикулярні тахіаритмії, включаючи мерехтіння передсердь, тріпотінняпередсердь; синусова тахікардія.-Тахікардія, артеріальна гіпертензія, в тому числі під час і після операцій.Бревіблокпоказаний для швидкої регуляції частоти шлуночкового ритму в пацієнтів зфібриляцією передсердь або тріпотінням передсердь у періоди перед операцією,після операції та в інших випадках, коли потрібно проведення швидкої регуляціїчастоти шлуночкового ритму з використанням препарату короткої дії.Бревіблокпоказаний також при некомпенсованій синусовій тахікардії, при якій, за рішеннямлікаря, необхідно специфічне втручання для швидкої регуляції ЧСС.Бревіблок непризначений для застосування при хронічних станах.

Спосіб застосування та дози.Дана лікарська форма є попередньо розведеною, зконцентрацією 10 мг/мл, і призначена для внутрішньовенного введення. Вона можевикористовуватися для безпосереднього введення необхідної навантажувальної дозипрепарату Бревіблок внутрішньовенно при одночасній підготовці інфузійногорозчину для підтримуючих доз.СуправентрикулярнатахіаритміяДозуванняпрепарату Бревіблок при суправентрикулярній тахіаритмії слід добиратиіндивідуально, шляхом титрування, при якому кожний крок містить навантажувальнудозу і наступну підтримуючу дозу. Навантажувальна доза завжди становить 500мкг/кг маси тіла (0,05 мл/кг при концентрації препарату 10 мг/мл), якавводиться протягом 1 хвилини. Тобто для пацієнта з масою тіла 70 кг це відповідає 3,5 млпрепарату. Ефективною підтримуючою дозоюпрепарату Бревіблок для лікування суправентрикулярної тахіаритмії є 50-200мкг/кг/хв, хоча використовувалися і такі високі дози, як 300 мкг/кг/хв. Дляневеликої кількості пацієнтів достатньою виявилася доза 25 мкг/кг/хв.Схема початкулікування і підтримуючої терапіїВведеннянавантажувальної дози 500 мкг/кг/хв протягом 1 хвилини, ПОТІМ введенняпідтримуючої дози 50 мкг/кг/хв протягом 4 хвилин *.

При позитивному результатіВведенняпідтримуючої дози 50 мкг/кг/хв.

При негативному результатіпротягом 5 хвилинПовторитивведення з дозуванням 500 мкг/кг/хв протягом 1 хвилини.Підвищити підтримуючу дозу до100 мкг/кг/хв протягом 4 хвилин.

При позитивному результатіВведенняпідтримуючої дози 100 мкг/кг/хв.

При негативному результатіпротягом 5 хвилинПовторитивведення з дозуванням 500 мкг/кг/хв протягом 1 хвилини.Підвищитипідтримуючу дозу до 150 мкг/кг/хв протягом 4 хвилин.При позитивному результаті
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z