Загружается, подождите...

Бренціале форте (Brencialeforte)


основні фізико-хімічні властивості:твердіжелатинові капсули оливкового кольору. Вміст капсул – масляна пастоподібна масаоранжевого кольору;

склад: 1 капсула містить 0,3992 г ЛіпоїдППЛ-400, що відповідає 300 мг фосфоліпідів із соєвих бобів;допоміжна речовина: 4-метоксиацетофенон, спиртетиловий 95%.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Гепатотропні засоби. КОДАТС А05ВА50.

Фармакологічні властивості. Активною діючою речовиноює так звані “есенційні фосфоліпіди”, які являють собою високоочищену фракціюфосфатидилхоліну. У кількісному і терапевтичному аспектах визначальнимкомпонентом цієї фракції є дилінолеоїлфосфатидилхолін. “Есенційні фосфоліпіди”за своєю хімічною структурою подібні до ендогенних мембранних фосфоліпідів, іперевершують їх за своїми функціональними властивостями за рахунок високоговмісту поліненасичених жирних кислот, особливо лінолевої кислоти. Фосфоліпіди єосновними структурними елементами оболонок клітин і кліткових органел. Вониберуть участь у диференціації, розмноженні і регенерації клітин. Функціональнезначення фосфоліпідів грунтується на їх амфіфільних властивостях, якідозволяють регулювати проникність клітинної оболонки. Вони покращують функціюмембран, зокрема іонний обмін, внутрішньоклітинне дихання, біологічнеокислення, впливають на зв’язування ферментів внутрішньоклітинного дихання вмітохондріях, а також на окисне фосфорилювання в енергетичному обміні клітин.Відомо, що структури клітинних оболонок і ферментних систем при захворюванняхпечінки зазнають патологічних змін. Порушується біосинтез фосфоліпідів, нестачаяких призводить до порушуння функції клітинної оболонки. Ці процеси особливовиражені у мітохондріях (що приблизно на 30% складаються з фосфоліпідів), вяких відбуваються важливі обмінні процеси. Серед останніх найважливішим єокисне фосфорилювання. Із-за дефіциту фосфоліпідів відбуваються порушенняжирового обміну, що призводить до жирового переродження печінки. Завдяки своїмфармакологічним властивостям Бренціале форте нормалізує вищезгадані порушення,сприяє регенерації субклітинних і плазматичних мембран, реактивує порушенімембранозв’язані ферментні системи і рецептори, збільшує детоксикаційнуздатність печінки і таким чином нормалізує її функцію.

Показання для застосування. Жирова дегенерація печінки(включно з ураженням печінки при діабеті); цироз печінки алкогольної етіології;медикаментозні, криптогенні, аутоімунні гепатити; вірусні гепатити – якдопоміжна терапія; компенсований цироз печінки; гострі гепатити в стадіїреабілітації хворого; токсичні ураження печінки; токсикози вагітності; псоріаз;радіаційний синдром; порушення функцій печінки внаслідок інших захворювань.

Спосіб застосування та дози. Початкова доза для дорослих– по 2 капсули 3 рази на день, підтримуюча – 1 капсула 3 рази на день.Рекомендований курс лікування не менше 3 місяців. Приймати капсули під час їжі,не розжовуючи і запиваючи невеликою кількістю води.

Побічна дія. Можливіалергічніреакції, нудота, біль у шлунку.

Протипоказання. Підвищена чутливість добудь-якого з компонентів препарату.

Передозування. Посилення проявів побічноїдії. Терапія симптоматична.

Особливості застосування. Досвіду застосуванняпрепарату у дітей немає.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Дані про несумісність або взаємодію Бренціале форте з іншими лікарськимизасобами відсутні.

Умови та термін зберігання. Зберігають у захищеному відсвітла та недоступному для дітей місці. при температурі не вище 25 С. Термінзберігання - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z