Загружается, подождите...

Бостон удосконалений” розчин длякондиціювання (Bostonadvance conditioning solution)


основні фізико-хімічні властивості:стерильнийконcервований водний розчин з гідрофільними речовинами;

склад:1 мл розчину містить: полімеруJR30M – 0,5 мг, гідроксипропілметилцелюлози Е4М - 6 мг, спирту полівінілового –3 мг, глюкаму Е-20 – 2 мг, полігексаметиленбігуаніду 20% - 0,0286 мг,хлоргексидинглюконату 20% - 0,176 мг, динатрію едедату – 0,5 мг, натрію хлориду– 7,8 мг, калію хлориду – 1,7 мг;допоміжні речовини: натрію фосфат, каліюфосфат, вода очищена.Форма випуску. Розчин.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні тадезінфекційні засоби. Код АТС D08A C52.

Фармакологічні властивості. Дезінфікує, запобігаєвисиханню та зберігає властивості фторсилікон-акрилатових, силіконакрилатовихгазопроникних контактних лінз під час зберігання їх у контейнері.

Показання для застосування. Для дезінфекції,зволожування та зберігання ( після очищення й ополіскування)фторсиліконакрилатових, силіконакрилатових газопроникних контактних лінз.

Спосіб застосування та дози. 1. Вимити руки з милом.Відразу, після видалення лінзи з ока помістити її надолоню, змочити двома (2)- чотирма (4) краплями “Бостон удосконалений” Очищувачі протягом двадцяти (20) секунд пучкою вказівного пальця іншої руки обережнопротирати лінзу (з обох боків), здійснюючи рухи по прямій лінії. ЗалишкиОчищувача видалити шляхом ретельного промивання лінз під проточною водою.Після очищення лінз розчином “Бостон удосконалений”Очищувач і промивання під проточною водою покласти їх у контейнер длязберігання і залити свіжим “Бостон удосконалений” Розчин для кондиціювання.Залишити лінзи у кондиціонері мінімум на чотири (4) години (або на всю ніч).Після того, як лінзи вийняті із контейнера, можна забажанням додатково зволожити їх свіжим розчином для кондиціювання і після цьоговідразу вставити в очі.

Побічна дія. У разі виявлення подразненняприпинити використання препарату та звернутися до окуліста.

Протипоказання. Розчин не можназастосовувати принаявності алергії до будь-якого з компонентівпрепарату. Розчин не призначений для м’яких гідрофільних контактних лінз.

Особливості застосування. Призначений за прямимпризначенням

. Щоб уникнути забруднення розчину, не допускати контактукрапельниці флакону з руками або будь-якою іншою поверхнею. Після використанняфлакон необхідно щільно закрити. “Бостон удосконалений” Розчин для кондиціюваннянеобхідно виливати з контейнера для зберігання контактних лінз після кожноговикористання. Після тривалого зберігання (більш 30 днів у контейнері) лінзиперед використанням слід очистити та продезінфікувати цим же розчином, налитиміз флакона.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Заборонено зміщувати розчин з іншими рідинами.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступних длядітей місцях, при кімнатній температурі протягом 2 років з дня випуску та 90днів після розкриття флакону.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z