Загружается, подождите...

Бостон удосконалений” очищувач (Boston advance cleaner)


основні фізико-хімічні властивості: стерильний, концентрований, однорідний,поверхнево-активний розчин;

склад:1мл розчину містить: цедепалу TD-403 MFLD (ефір алкілового cульфату і Родапекс)– 263,1 мг, силоїду 244FP (силікагель) – 19,44 мг, фосфаміду-PTC – 1,78 мг,макону ОР-9 (алкілфенол етоксильований і тритон Х-100) – 3,57 мг, натріюхлориду – 80,27 мг;допоміжні речовини: натрію фосфат двоосновний, титандіоксид, водаочищена.

Форма випуску. Розчин.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні засоби.

Фармакологічні властивості. Очищувач розпушує і видаляє накопичений наліт,стійкі відкладення з контактних лінз, а також запобігає накопиченню в’язкоголипкого білка та ліпідних відкладень.

Показання для застосування. Для очищення фторсиліконакрилатових,силіконакрилатових та твердих поліметилакрилатових газопроникних контактнихлінз від накопиченого нальоту, упорних відкладень, а також для запобігання віднакопичень в’язкого липкого білка та ліпідних відкладень після кожного зняттята перед кондиціюванням.

Спосіб застосування та дози. Вимити руки з милом.Відразу, після видалення лінзи з ока помістити її на долоню, змочитидвома (2)- чотирма (4) краплями “Бостон удосконалений” Очищувач і протягомдвадцяти (20) секунд подушечкою вказівного пальця іншої руки обережно протиратилінзу (з обох сторін), здійснюючи рухи по прямій лінії. Залишки Очищувачавидалити шляхом ретельного промивання лінз під проточною водою.Покласти лінзи в контейнер і залити свіжим “Бостон удосконалений”Розчин для кондиціювання. Залишити лінзи у контейнері мінімум на чотири (4)години (або на всю ніч).

Побічна дія. Побічна реакція не спостерігається.

Протипоказання. Не допускати потрапляння розчину в очі. Привипадковому потраплянні розчину в очі необхідно відразу зняти лінзи, якщо вони буливставлені, і промити очі холодною проточною водою до повного видаленняочищувача.

Особливості застосування. Розчин не призначений для очищення м’якихгідрофільних контактних лінз. Не допускати потрапляння розчину в очі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Заборонено змішувати розчин з іншимирідинами.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступних для дітей місцях,при кімнатній температурі протягом 2 років з дня випуску та 90 днів післярозкриття флакону.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z